Život

Hráči plakali od radosti. Získali päťtisíc eur a stretnú sa s Ronaldom Hráči plakali od radosti. Získali päťtisíc eur a stretnú sa s Ronaldom

Do turnaja sa zapojila každá druhá škola Slovenska. Z víťazstva sa teší Senec.

OTESTUJTE SA: Poznáte hlavné mestá dovolenkových destinácií? OTESTUJTE SA: Poznáte hlavné mestá dovolenkových destinácií?

Slnko, more, oddych. Leto sa blíži a s ním aj cestovanie do obľúbených prímorských destinácií. Poznáte všetky ich hlavné mestá? Otestujte sa.

Titul Učiteľ Slovenska získal druhýkrát v histórii muž,vyhral R.Očenáš Titul Učiteľ Slovenska získal druhýkrát v histórii muž,vyhral R.Očenáš

Cenu verejnosti získala s 5388 hlasmi z celkového počtu 17.507 Ivica Dafčíková, ktorá učí geografiu a biológiu na druhom stupni Základnej školy Pavla Országha Hviezdoslava v Trstenej.

Malá morská víla získala Oscara® a teraz konečne prichádza do kín Malá morská víla získala Oscara® a teraz konečne prichádza do kín

Hraná verzia kultovej rozprávky z pera Hansa Christiana Andresena z dielne Disney prichádza konečne aj do našich kín. Celé rodiny si ju môžu pozrieť už od 25. mája.

Kaufland otvára novú predajňu v Trenčíne so zelenou strechou a parkom Kaufland otvára novú predajňu v Trenčíne so zelenou strechou a parkom

Obchodný reťazec, ktorý na Slovensku pôsobí od roku 2000, sa opäť rozrastá. V trenčianskej štvrti Pod Sokolice otvára 18. mája ďalšiu predajňu, ktorá je v poradí už druhou v meste.

OTESTUJTE SA: Začali sa MS v hokeji. Akým veľkým fanúšikom ste? OTESTUJTE SA: Začali sa MS v hokeji. Akým veľkým fanúšikom ste?

Majstrovstvá sveta sú veľkým sviatkom pre hokejový svet. Fandíte slovenským reprezentantom a sledujete ich výkony na vrcholnom podujatí? Otestujte sa.

Židovská obec na Slovensku ocenila dobrodinca Židovská obec na Slovensku ocenila dobrodinca

V pondelok 8. mája sa v bratislavskej Redute uskutočnil slávnostný koncert pri príležitosti 78. výročia ukončenia vojny a Dňa Európy.

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré krajiny sú monarchie? OTESTUJTE SA: Viete, ktoré krajiny sú monarchie?

V sobotu 6. mája sa po 70 rokoch v Británii konala korunovácia. Na trón zasadol kráľ Karol III. s manželkou Kamilou. Viete, ktoré krajiny na svete sú taktiež monarchie? Otestujte sa.

Na podujatí Morovnianska podkova sa opäť zídu furmani Na podujatí Morovnianska podkova sa opäť zídu furmani

Furmani budú na ihrisku pri letisku súťažiť v troch tradičných disciplínach: furmanský slalom, práca s drevom a ťažký ťah.

Veľký výber počítačov a tabletov pre študentov je pripravený v DATARTe Veľký výber počítačov a tabletov pre študentov je pripravený v DATARTe

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky spustilo veľký národný projekt „Digitálny žiak“.

Opäť môžete nakupovať a vyhrávať s DATARTom! Opäť môžete nakupovať a vyhrávať s DATARTom!

Radi vyhrávate? S elektrošpecialistom DATART vyhrá každý!

V bratislavskej zoo sa narodilo mláďa orangutana sumatrianskeho V bratislavskej zoo sa narodilo mláďa orangutana sumatrianskeho

Návštevníci ho budú môcť vidieť od 31. mája.

Peter Hámor zvládol náročný prvovýstup na himalájsku sedemtisícovku Peter Hámor zvládol náročný prvovýstup na himalájsku sedemtisícovku

Prvovýstup v západnej stene Kabru IV bol vedený ľahkým, férovým štýlom, bez použitia fixných lán, umelého kyslíka, budovania výškových táborov, alebo akejkoľvek pomoci zvonku.

Spotrebitelia dôverujú produktom s nezávislým ocenením Spotrebitelia dôverujú produktom s nezávislým ocenením

Voľba spotrebiteľov 2023 pozná víťazov.

Vo Zvolene chcú vytvoriť najpočetnejšiu živú reťaz, kopírujúcu hradby Vo Zvolene chcú vytvoriť najpočetnejšiu živú reťaz, kopírujúcu hradby

Ľudia chytením sa za ruky majú vytvoriť reťaz po obvode historických mestských hradieb. Ide o ulice, ktoré v súčasnosti ohraničujú Pamiatkovú zónu Zvolena.

Príďte si po EXTRA zľavu až 30 % do DATARTu Príďte si po EXTRA zľavu až 30 % do DATARTu

15. mája 2023, Bratislava – DATART poteší svojich zákazníkov pred začiatkom leta EXTRA zľavami.

Deň Európy je pripomienkou na Schumanovu deklaráciu z 9. mája 1950 Deň Európy je pripomienkou na Schumanovu deklaráciu z 9. mája 1950

Deň Európy je pripomienkou na 9. máj 1950, keď francúzsky minister zahraničných vecí Robert Schuman položil historickým prejavom základy európskej integrácie.

Kaufland spúšťa 3. ročník projektu pre slovenské mestá o K Park Kaufland spúšťa 3. ročník projektu pre slovenské mestá o K Park

Vlani vďaka projektu obchodného reťazca vyrástli nové K Parky v siedmich mestách naprieč celým Slovenskom, najnovšie sa o výhru môžu uchádzať ďalšie mestá či mestské časti, pretože 3. ročník projektu sa práve rozbieha.

Pripomíname si pamätný deň - Výročie úmrtia M. R. Štefánika Pripomíname si pamätný deň - Výročie úmrtia M. R. Štefánika

M. R. Štefánik je spolu s talianskymi letcami pochovaný v mohyle na vrchu Bradlo, ktorá je národnou kultúrnou pamiatkou a kde sa každý rok konajú spomienkové slávnosti.

Nový chuťový zážitok pre každého Nový chuťový zážitok pre každého

Spoznajte neodolateľnú pizzu Ristorante Margherita Pomodori VEGAN a mini pizze Piccolissima Pepperoni!