Technológie

HONOR Magic5 Pro prichádza s prelomovou technológiou HONOR Magic5 Pro prichádza s prelomovou technológiou

HONOR Magic5 Pro prichádza s prelomovou technológiou cirkadiánneho režimu, ktorý rešpektuje náš denný biorytmus a pomáha riešiť problémy so spánkom.

HONOR Magic Vs získal prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD HONOR Magic Vs získal prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD

Vlajkový skladací telefón HONOR Magic Vs získal prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD!

Rezací ploter: Odborník na správne krivky v reklame Rezací ploter: Odborník na správne krivky v reklame

Podnikáte v oblasti digitálnej tlače, prípadne hľadáte spôsob, ako si kedykoľvek a bez potreby drahých služieb marketingovej agentúry vytvoriť vlastnú a originálnu reklamu? Potom je možno pre vás rezací ploter ideálne zariadenie. S týmto nástrojom môžete dať svojmu podnikaniu nový rozmer a posunúť ho na vyššiu úroveň, pretože je tým najlepším odborníkom na správne krivky v reklame.

Digitálny žiak: príspevok pre žiakov na počítač či tablet Digitálny žiak: príspevok pre žiakov na počítač či tablet

Projekt Digitálny žiak už po prvom mesiaci od spustenia hlási veľký úspech – o príspevok požiadalo už viac ako 30-tisíc žiakov.

Prezidentka po návšteve Tachyum Prezidentka po návšteve Tachyum

Potrebujeme firmy s ambíciou posúvať hranice možného a s cieľom uspieť na svetovom trhu. Je skvelé, že spoločnosti s touto víziou na Slovensku už máme.

Správne rozhodnutie pri výrobnej hale pomôže naštartovať podnikanie Správne rozhodnutie pri výrobnej hale pomôže naštartovať podnikanie

Máte podnikateľský zámer i kapitál, no neviete, ako začať? Predpokladajme, že jedným z nevyhnutných krokov bude zabezpečiť si výrobný, skladovací či logistický priestor.

LIDL stromy nielen vysádza, ale aj šetrí LIDL stromy nielen vysádza, ale aj šetrí

Diskont prechádza na elektronické cenovky.

Nová generácia zariadenia na nahrievanie tabaku IQOS ILUMA Nová generácia zariadenia na nahrievanie tabaku IQOS ILUMA

Predstavujeme revolučnú technológiu SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM využívajúcu indukčný ohrev.

Zimná záhrada: Dôležité otázky, ktoré treba zvážiť pri jej plánovaní Zimná záhrada: Dôležité otázky, ktoré treba zvážiť pri jej plánovaní

Zimná záhrada môže byť skutočne výnimočným miestom, ktoré je súčasťou vášho domova. Treba však dôkladne zvážiť viacero skutočností a odpovedať si na niekoľko zásadných otázok. A v prvom rade nepodceniť výber odborníkov, ktorí vám vaše predstavy o zimnej záhrade aj dokážu zrealizovať.

Byty v projekte Prístavná 1 budú mať stabilné a cenovo výhodné energie Byty v projekte Prístavná 1 budú mať stabilné a cenovo výhodné energie

Projekt Prístavná 1 ponúka stabilné energie a nulovú uhlíkovú stopu pri kúrení a chladení. Skupina Grafobal Group pokračuje v inováciách pri developerských projektoch.

Gamestate prinesie do Bratislavy vzrušujúci herný zážitok Gamestate prinesie do Bratislavy vzrušujúci herný zážitok

Nová pobočka arkádového centra Gamestate prinesie od 1. júna do Bratislavy herné zážitky pre deti, mladých i dospelých.

HONOR Magic5 Pro si zmerala svoje sily s najväčším konkurentom HONOR Magic5 Pro si zmerala svoje sily s najväčším konkurentom

Vlajková loď HONOR Magic5 Pro si zmerala svoje sily s najväčším konkurentom na trhu. Ako dopadlo porovnanie top foto mobilov súčasnosti?

HONOR Magic5 Pro nájdete od dnešného dňa aj na Slovensku HONOR Magic5 Pro nájdete od dnešného dňa aj na Slovensku

HONOR Magic5 Pro, vlajkovú loď búrajúcu benchmarky v odvetví mobilných telefónov, nájdete od dnešného dňa aj na Slovensku! Navyše získate prémiový, výkonný tablet HONOR Pad 8 zadarmo ako darček!

Slovenská aplikácia na bezpečnú komunikáciu Silentel rastie Slovenská aplikácia na bezpečnú komunikáciu Silentel rastie

Používatelia aplikácie Silentel poslali za dvanásť mesiacov rekordný počet zabezpečených správ a uskutočnili stovky tisíc šifrovaných hovorov.

Philip Morris vstupuje na slovenský trh s jednorazovými e-cigaretami Philip Morris vstupuje na slovenský trh s jednorazovými e-cigaretami

Rozšírenie portfólia bezdymových alternatív urýchli transformáciu k budúcnosti bez cigaretového dymu.

Pergola na balkóne? Jednoduchý spôsob, ako si spríjemniť bývanie Pergola na balkóne? Jednoduchý spôsob, ako si spríjemniť bývanie

Je pravda, že pôvodný účel pergoly ako vonkajšej stavby bol o tom, že tvorila súčasť záhrady alebo bola pripojená k domu.

Telekom podporí projekty digitálneho vzdelávania seniorov Telekom podporí projekty digitálneho vzdelávania seniorov

Vyhlásil veľkú grantovú výzvu.

Už ste boli na svetovej výstave o kozmonautike Cosmos Discovery? Už ste boli na svetovej výstave o kozmonautike Cosmos Discovery?

Nenechajte si ujsť prehliadku najzaujímavejších udalostí z oblasti kozmonautiky.

Dronov vo vzdušnom priestore pribúda, je potrebné ich manažovať Dronov vo vzdušnom priestore pribúda, je potrebné ich manažovať

Celosvetový nárast predaja dronov a vývoj bezpilotných technológií so sebou prináša výzvy ohľadom bezpečnosti vzdušného priestoru a potrebu štandardizovaného manažmentu bezpilotných prostriedkov.

Blíži sa prvý ročník konferencie o dronoch DRONTEX 2022 Blíži sa prvý ročník konferencie o dronoch DRONTEX 2022

20. októbra 2022 sa v Piešťanoch uskutoční prvý ročník odbornej konferencie zameranej na drony a ich využitie v priemysle a službách – DRONTEX 2022.