Biznis

Wüstenrot stavia biznis na tradičných základoch už 30 rokov Wüstenrot stavia biznis na tradičných základoch už 30 rokov

Dva roky plné zmien naštartovali nový biznis model. Skupina Wüstenrot pôsobí na Slovensku už tri dekády, aj vďaka úspešnej transformácii posilňuje svoju pozíciu na finančnom trhu.

SČK má vďaka podpore Kauflandu 3 nové autá na terénne sociálne služby SČK má vďaka podpore Kauflandu 3 nové autá na terénne sociálne služby

Tri nové vozidlá určené na terénne sociálne služby bude Slovenský Červený kríž využívať vďaka Nadačnému fondu Kaufland pri Nadácii Centrum pre filantropiu.

Export domácich potravinárov sa vďaka tejto spoločnosti zdvojnásobil Export domácich potravinárov sa vďaka tejto spoločnosti zdvojnásobil

Viac ako šesť desiatok slovenských výrobcov vyviezlo tovar v celkovej hodnote 84 miliónov eur do 28 krajín sveta, vďaka Lidlu.

Výrobca zubných pást spod Tatier investuje do výstavby Záhrady, čo učí Výrobca zubných pást spod Tatier investuje do výstavby Záhrady, čo učí

Malé rodinné firmy v sebe nesú určité čaro. Ukrýva sa v nich nefalšovaná každodenná drina, ktorej výsledkom je kvalitný produkt ponúkaný zákazníkom. Inak tomu nie je ani v prípade lokálneho výrobcu zubných pást biela perla®.

Na Slovensku vznikla nová nadnárodná skupina firiem v oblasti TZB. Na Slovensku vznikla nová nadnárodná skupina firiem v oblasti TZB.

Stojí za ňou čisto slovenský vlastník, ktorý udáva trendy v odvetví.

365.bank získala prestížne ocenenie Euromoney Awards for Excellence 365.bank získala prestížne ocenenie Euromoney Awards for Excellence

365.bank získala prestížne ocenenie Euromoney Awards for Excellence 2023 v kategórii ESG.

Ocenenie Zlatý Agitos získal tento rok Milan Fiľo Ocenenie Zlatý Agitos získal tento rok Milan Fiľo

V utorok 24. októbra sa v Bratislave uskutočnila Konferencia Slovensko bez bariér, ktorú otvoril predseda Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš.

Lidl rozvíja strategický dialóg so slovenskými dodávateľmi Lidl rozvíja strategický dialóg so slovenskými dodávateľmi

Chceme ďalej spoločne rásť, odznelo na historicky prvom strategickom dialógu Lidl Slovenská republika s najvýznamnejšími slovenskými dodávateľmi.

Myjavský výrobca ekologických obalov ECO - BAGS oslavuje 10. výročie Myjavský výrobca ekologických obalov ECO - BAGS oslavuje 10. výročie

Tradičný slovenský výrobca papierových obalov ECO - BAGS oslavuje v týchto dňoch 10 rokov pôsobenia v Myjave.

365.bank emituje ďalší balík MREL dlhopisov 365.bank emituje ďalší balík MREL dlhopisov

Historicky prvýkrát budú určené pre retailových investorov.

Lidl nájdete už aj na TikToku Lidl nájdete už aj na TikToku

Na celosvetovo najrýchlejšie rastúcej sociálnej sieti je registrovaný každý šiesty Slovák či Slovenka.

TOP manažér kvality 2023 je z SHP Group TOP manažér kvality 2023 je z SHP Group

Počas slávnostného večera v historickej budove NR SR v Bratislave bola manažérka SHP Group a.s. Magdaléna Surová ocenená ako víťazka súťaže Top manažér kvality 2023 pre súkromný sektor, ktorú vyhlasuje Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky.

Stereotypy v rodine, vzdelávaní, zamestnaní Stereotypy v rodine, vzdelávaní, zamestnaní

Tvorivo v BIBIANE pod názvom Mamy a tatovia mojimi očami.

Olympijský víťaz Matej Tóth bojuje za správnu vec Olympijský víťaz Matej Tóth bojuje za správnu vec

Olympijský víťaz Matej Tóth bojuje za správnu vec: Ako vyriešiť nedostatok pohybu detí v školách?

NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA je Medovina Barrique z Apimed NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA je Medovina Barrique z Apimed

Medovina Barrique z Medovinárstva Apimed v Dolnej Krupej získala ocenenie NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA. S ocenením získava víťaz na 2 roky aj Putovný pohár, ktorý môžete práve teraz vidieť v Bratislave!

Čistinky od svojho Lidla získavajú nové sídla Čistinky od svojho Lidla získavajú nové sídla

Metropoly volajú, že Čistinku nemajú! Parčíky od svojho Lidla získavajú tieto sídla: Veľký Meder, Levoča, Košice – Dargovských hrdinov, Rožňava a Považská Bystrica.

Slovenský eCommerce sa prepadáva, drmax.sk rastie nad očakávania Slovenský eCommerce sa prepadáva, drmax.sk rastie nad očakávania

Slovenský online biznis sa podľa pravidelnej segmentovej analýzy Heureka eCommerce Insider v treťom kvartáli tohto roka prepadol o 9 %. Napriek negatívnemu trendu, ktorý priniesol „porovnávač“ cien Heureka.sk, sa niektorým kategóriám a segmentom online biznisu darí.

Na Čistinke v Modre, každému je dobre Na Čistinke v Modre, každému je dobre

V prvej edícii projektu Lidla bolo odovzdaných takmer 1 300 000 hlasov.

Viac ako 500 miliónov ročne pre slovenských dodávateľov Viac ako 500 miliónov ročne pre slovenských dodávateľov

O podpore slovenských dodávateľov hovoria naozaj všetci. Dôležitejšie než slová sú však činy, pretože čo je doma, to sa počíta. V obchodnom roku 2022 zaplatil Lidl slovenským dodávateľom za ich výrobky 452 miliónov eur v nákupných cenách, teda „v čistom“.

Najlepším finančným riaditeľom roka 2022 sa stal Szilárd Kása Najlepším finančným riaditeľom roka 2022 sa stal Szilárd Kása

Spomedzi siedmych finalistov a finalistiek, ktorí prešli náročným procesom výberu získal prestížne ocenenie CFO roka 2022 finančný riaditeľ NAFTA a.s. Szilárd Kása.