Život

Prezidentka s deťmi rozsvietila vianočný stromček

"Súčasťou programu bolo aj hudobné vystúpenie Bratislavského chlapčenského zboru a krátky rozhovor prezidentky s deťmi, ktorým následne rozdala darčeky."

TASR, 2. decembra 2022 11:06
Na snímke čert, Mikuláš a anjel prichádzajú s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou na rozsvietenie vianočného stromčeka pred Prezidentským palácom v Bratislave 1. decembra 2022. Foto: TASR Jaroslav Novák


Prezidentka SR Zuzana Čaputová rozsvietila vo štvrtok spoločne s deťmi so zdravotným znevýhodnením a ich rodičmi vianočný stromček pred Prezidentským palácom. TASR o tom informoval riaditeľ odboru komunikácie Kancelárie prezidenta SR Jozef Matej.

Súčasťou programu bolo aj hudobné vystúpenie Bratislavského chlapčenského zboru a krátky rozhovor prezidentky s deťmi, ktorým následne rozdala darčeky.

Minulý rok rozsvecovala Čaputová vianočný stromček s rodinou lekárov, vedúcim covidového oddelenia v ružinovskej nemocnici Jurajom Smahom a lekárkou Sabínou Smahovou z Kliniky detskej hematológie a onkológie Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Národného ústavu detských chorôb.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová rozsvietila spoločne s deťmi so zdravotným znevýhodnením a ich rodičmi vianočný stromček pred Prezidentským palácom v Bratislave 1. decembra 2022. Foto: TASR Jaroslav Novák

Komentáre