Hudba a film

Richard Müller daroval novú skladbu humanitárnej organizácii MAGNA

"Videoklip k piesni Tu a Teraz vytvoril Braňo Vincze, ktorý v ňom použil aj zábery z humanitárnych misií MAGNA od fotografa Martina Bandžáka."

TASR, 21. októbra 2021 7:18
Richard Müller Foto: Česko-Slovenský ples 2020


Spevák Richard Müller daroval slovenskej humanitárnej zdravotníckej organizácii MAGNA k jej 20. narodeninám novú pesničku Tu a teraz. Skladba s textom Petra Uličného má tento týždeň premiéru v slovenských rádiách.

Ako TASR ďalej informovala Marcela Paráková z humanitárnej organizácie, ktorá 20 rokov lieči a zachraňuje detské životy po celom svete, Müllerova novinka zároveň štartuje jej celoslovenskú kampaň pod názvom Liečte deti. Tu a teraz.

Liečbu detí v núdzových krízových oblastiach sveta podporujú okrem Richarda Müllera aj herečka Táňa Pauhofová, speváčka Mária Čírová, futbalista Martin Škrtel, herec Robo Roth či vedec Pavol Čekan. V krátkych videách na sociálnych sieťach spoločne vyzývajú, aby sa ľudia pridali a podporili svojimi príspevkami liečbu a záchranu detí v najohrozenejších častiach sveta.

Videoklip k piesni Tu a Teraz vytvoril Braňo Vincze, ktorý v ňom použil aj zábery z humanitárnych misií MAGNA od fotografa Martina Bandžáka.

Komentáre