Hudba a film

Karin Ann prichádza s nový singlom

"Hudobného mixu sa ujal dvojnásobný držiteľ Grammy Mitch McCarthy. Singel "for a moment" vychádza v sprievode visualizer videa, ktoré Karin nakrúcala v americkom Malibu."

TASR, 28. januára 2023 10:00
Karin Ann v klipe piesne looking at porn. Foto: YouTube/Karin Ann

Slovenská speváčka Karin Ann predstavuje nový singel "for a moment". "Baladická skladba zaujme nielen chytľavým atmosférickým zvukom súznejúcim s melanchóliou zimných dní, ale aj spoločensky uvedomelým posolstvom," uviedla pre TASR PR manažérka Adriana Nievelt.

Dodáva, že speváčku pri písaní novej piesne inšpiroval citát "čo ťa nezabije, to ťa posilní", respektíve fakt a uvedomenie si, že má naň iný názor než väčšina ľudí. "Aj keď to, čím si prechádzate, vás robí tým, kým ste, nie vždy vás to posilní. Niekedy vám to spôsobí traumu alebo problémy, ktoré potom musíte prekonať a ktoré môžu ovplyvniť váš život. A ľudia očakávajú, že z toho nebudete smutní alebo nahnevaní," hovorí Karin Ann.

Písanie tejto piesne bolo pre ňu zároveň istou formou terapie. "Je to o prijatí zlých vecí, ktorými ste si prešli, je to o prijatí toho, že liečenie vyžaduje čas a že je v poriadku necítiť sa dobre. Ide o to prijať všetko, čo sa stalo, a podniknúť vedomé kroky k uzdraveniu," vysvetľuje speváčka svoje myšlienky, ktoré zhudobnila v najnovšom singli.

Hudobného mixu sa ujal dvojnásobný držiteľ Grammy Mitch McCarthy. Singel "for a moment" vychádza v sprievode visualizer videa, ktoré Karin nakrúcala v americkom Malibu.


Komentáre