Štýl

HUMANIC predstavuje exkluzívnu značku Kate Gray

"Popredný predajca obuvi HUMANIC predstavuje jedinečnú dámsku značku Kate Gray. Kolekcia je extravagantná, individuálna a zároveň kreatívna. "

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 9. mája 2023 11:38
HUMANIC predstavuje exkluzívnu značku Kate Gray Foto: HUMANIC
Inšpiruje sa trendmi z vyhlásených módnych metropol. Prináša topánky aj kabelky z najjemnejších materiálov. Produkty majú rafinovaný dizajn a oslnia rôznymi detailmi, ako sú trblietavé pracky alebo zaujímavé zdobenia. Paleta farieb je široká, od žiarivých trendy farieb až po tlmenejšie odtiene vhodné na najrôznejšie príležitosti.

Kate Gray vyrábajú skúsení výrobcovia obuvi. HUMANIC pri vývoji kolekcie kladie maximálny dôraz na perfektný strih a má taktiež veľmi vysoké požiadavky na kvalitu. Vyvinul dokonca aj vlastné kopytá, ktoré sú presne prispôsobené stredoeurópskej ženskej nohe. Jedinečný design Kate Gray zároveň spĺňa medzinárodné nároky.

Kolekcia Kate Gray je vždy nová a extravagantná, ale zakaždým taká, že ju možno bez problémov nosiť aj vo všedný deň. Ideálne je pre ženy, ktoré milujú štýl a rady vyniknú. Dovolené je všetko, čo vás napadne. A mať radosť zo života a z módy je dovolené vždy a všade! All day everyday. Kate Gray.

Kolekcia Kate Gray je v predaji exkluzívne v predajniach HUMANIC a online na humanic.sk.
Instagram: kategray_officialO spoločnosti HUMANIC
Spoločnosť HUMANIC patrí medzi prémiových predajcov obuvi. V súčasnej dobe prevádzkuje celkom
13 predajní naprieč celou Slovenskou republikou. V minulom roku oslávila 150 rokov existencie na domovskom rakúskom trhu a zároveň 20 rokov pôsobnosti v SR.

HUMANIC pravidelne prináša atraktívne módne kolekcie ako pre ženy, tak pre mužov aj deti. Aktuálne je to napríklad aj kolekcia Dream Awake plná pastelových farieb aj metalických odleskov. Vyberte si z nežných modelov à la morská víla. Aj v tejto kolekcii nájdete nové modely od exkluzívnej značky Kate Gray.

Komentáre