Štýl

Krajšie bruško za 30 dní. Viete, ako na to?

"Sociálnymi sieťami sa šíria fotografie s označením VÝZVA. Videli ste ich už tiež?"

Veronika Rosputinská, 16. júla 2013 6:00
Ilustračné foto Foto: TASR/AP Photo
V posledných týždňoch čoraz častejšie narážam na sociálnych sieťach na fotografie, ktoré sú označené slovom VÝZVA. Ide o jednoduché návody na to, ako za pomerne krátky čas zlepšiť konkrétnu časť postavy.

Niektoré výzvy sľubujú efekt za dva týždne, niektoré za mesiac, nájdu sa aj také, ktorými by ste sa mali trápiť aj dva mesiace. Zameriavajú sa na všetky problémové partie, ako sú bruško, stehná či zadok.

Výzva bruško


Táto výzva sľubuje krajšie a vypracovanejšie bruško už za 30 dní. Všetko, čo musíte urobiť, je pravidelne cvičiť sklápačky, takzvané brušáky. Čo sa mi na výzve páči, je postupné zvyšovanie množstva opakovaní a každý štvrtý deň oddych.

Ilustračné foto Foto: TASR/AP Photo
Počas tridsiatich dní to znamená vyše tritisíc brušákov, pár dní odpočinku a prísľub vypracovaného brucha.

Ako na to


Výzva sa začína na počte 60 opakovaní a každý ďalší deň si pridáte päť navyše. Štvrtý deň oddychujte, ale piaty deň nezačnete s navýšením o päť, ale desať opakovaní. Oddychový deň predsa musíte niekde dobehnúť.

V praxi to vyzerá nasledovne. Prvý deň 60, druhý 65, tretí 70 opakovaní, štvrtý deň si dáte voľno a nový cyklus začínate s 80 opakovaniami. A každý deň si opäť pridáte päť opakovaní, ôsmy deň oddychujete a deviaty začnete na čísle sto.

Pustíme sa do toho?

Komentáre