Hudba a film

Tom Hardy je späť ako smrtiaci ochranca Venom

"Nový trailer akčnej komiksovky Venom: Posledný tanec je tu."

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 4. júna 2024 9:51
Foto: Venom
Jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti sa dokonca tentokrát spolupodieľal aj na scenári, spolu s režisérkou Kelly Marcel, ktorá napísala aj predchádzajúce časti trilógie. Nový trailer naznačuje, na čo všetko sa diváci môžu tešiť a bude to teda epická jazda.

Mimozemský symbiont Venom a investigatívny novinár Eddie Brock sa už sa konečne ako-tak zžili, dokonca dolaďujú synchrón svojej kultovej hlášky "My sme Venom". Prekvapivo natrafia na iných symbiontov a nie je to žiadny zábavný zraz s bývalými spolužiakmi. Nepredvídateľný čierny zubatý antihrdina s mega apetítom sa bude musieť predviesť v doteraz nevídanej paráde. Svet je totiž v ohrození a zdá sa, že práve Venom je jedinou šancou na prežitie. Na zem sa totiž rúti armáda vesmírnych krvilačných tvorov a Venom aj Eddie budú musieť siahnuť na dno svojich síl, aby im stačili.Predošlé diely v súčte celosvetovo zarobili vyše 1,3 milióna dolárov a tento najznámejší Spider-Manov protivník sa rýchlo etabloval v popkultúre. Zážitok na veľké plátna je nabúchaný akciou, šialenými kaskadérskymi trikmi, čiernym humorom a skvostnými lahôdkami pre znalcov. Vráti sa aj pani Chenová a ak sa vám v predošlých častiach zdalo milé, ako Venom "posadol" psíka, prekvapenie na vás čaká v závere traileru.

Epický akčný film je nakrútený pre veľké plátna, tak si ho na nich nenechajte ujsť. Venom: Posledný tanec uvedie Itafilm do kín 24. októbra.

Komentáre