Hudba a film

Skupina Kryštof nahrala pieseň k pokračovaniu filmového Gumpa

"Optimistický a veselý singel Život je krásný sa dočkal aj videoklipu, ktorý je plný záberov z pripravovanej filmovej snímky."

TASR, 24. októbra 2023 12:42
Na archívnej snímke spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo. Foto: TASR Jakub Kotian

V marci budúceho roka vstúpi do kín celovečerný film režiséra F. A. Brabca Gump - Jsme dvojka. Príbeh pre všetkých, ktorí dokážu čítať zo psích očí, ale aj pre tých, ktorí to zatiaľ nevedia alebo neveria, že je to možné, napísal Filip Rožek. Ústrednú pieseň k nemu nahrala kapela Kryštof. Optimistický a veselý singel Život je krásný sa dočkal aj videoklipu, ktorý je plný záberov z pripravovanej filmovej snímky. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

"Pieseň k filmu Gump - Jsme dvojka je optimistickou správou o tom, že život je krásny," hovorí k novému singlu kapely Kryštof frontman Richard Krajčo, ktorý si rovnako ako v prvej časti zahral vo filme jednu z hlavných postáv. Po jeho boku sa v pokračovaní úspešnej snímky objaví aj Bolek Polívka, Vica Kerekes alebo Štěpán Kozub.

"Cez najrôznejšie peripetie, pády z výšok na zem, odcudzenie či zvody hriechov naďalej je život a priateľstvo najväčší dar, ktorý treba si užiť naplno. A tiež je to naša jediná šanca. Iná neexistuje," dodáva Krajčo k skladbe, na ktorej spolupracoval s Janom Poradom, Lukášom Chromkom a Nikolajom Arichtevom.

Nový český film Gump - Jsme dvojka bude mať v kinách premiéru 28. marca 2024. Nedočkaví fanúšikovia dobrodružného psieho príbehu sa môžu zatiaľ pozerať na videoklip, v ktorom dostanú možnosť uvidieť aj niekoľko záberov z pripravovanej snímky s Richardom Krajčom a filmovým psom Gumpom v hlavnej úlohe.Komentáre