Hudba a film

Mária Čírová aj tento rok pripravuje sériu koncertov Moje Vianoce 2023

"Speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová prináša už vyše desať rokov fanúšikom nezabudnuteľné Vianočné koncerty, ktoré sa stali fenoménom. "

TASR, 19. septembra 2023 13:42
Vianočné koncerty Márie Čírovej sa za ostatné roky stali fenoménom. Foto: Archív Márie Čírovej

Jedna z našich najobľúbenejších speváčok pripravila aj tento rok 17 unikátnych koncertov. Turné Moje Vianoce ohlásila zatiaľ len na sociálnych sieťach a do troch dní sa väčšina miest takmer vypredala. Okrem 15-tich slovenských miest zavíta Mária Čírová po prvýkrát do Prahy a Brna.


Mária tento rok pripravila pre fanúšikov nový program. Môžete sa tešiť aj na najobľúbenejšie skladby z oboch Vianočných albumov ako Do noci tichej, Štedrý večer alebo Vianoce krásne sú a na tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách. Samozrejme nebudú chýbať megahity Unikát, Búrka, Chýbaš či Slobodná.

„Moje vianočné koncerty, nie sú iba o hudbe alebo o tom, ako máme špeciálne upravené skladby. Sú to krásne stretnutia jedenkrát za rok, na ktorých spoločne zhodnotíme všetko, čo sme počas roka zažili. Poďakujeme za všetko pekné a vyhodnotíme aj tie ťažšie veci, ktorými sme si prešli a z ktorých sa môžeme poučiť. A s čistou hlavou spoločne vykročíme do nového roka,“ pozýva na koncerty Mária Čírová.

Moje Vianoce s Máriou Čírovou zavítajú tento rok do slovenských miest Nové Zámky, Senica, Prievidza, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trnava, Bratislava, Trenčín, Piešťany, Nitra a Poprad.

„Po prvýkrát v histórii mám až 17 vianočných koncertov a po prvýkrát idem s vianočným programom aj do Prahy a Brna, je to teda slovensko-české turné. Českí fanúšikovia ma sledujú na sociálnych sieťach a tešia sa na osobné stretnutia. A ja sa teším na Slovákov žijúcich v Čechách, ktorí nemohli prísť na slovenské koncerty. Som zvedavá, či bude české publikum podobné vo vnímaní Vianoc a lásky, ktorú v mojich pesničkách prezentujem,“ teší sa Mária.

Komentáre