Hudba a film

IMT Smile zverejnili prvé koncerty na rok 2024

"Špeciálnym hosťom koncertu bude nielen Laci Strike a SDA Crew, ktorých fanúšikovia mali možnosť vidieť s IMT Smile už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví Kali."

TASR, 9. septembra 2023 10:45
Koncertná atmosféra IMT Smile je vždy veľkolepá. Foto: Archív IMT Smile

Skupina IMT Smile zverejnila dátumy prvých koncertov v roku 2024. Hneď 7. januára sa kapela predstaví v košickej Steel Aréne a 12. januára v Tipsport aréne Banská Bystrica. Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade a tiež viac ako osemtisíc fanúšikov vo Východnej, bude skupina IMT Smile pokračovať s koncertmi na zimných štadiónoch. Hneď na začiatku roka nevynechá skupina ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

Špeciálnym hosťom koncertu bude nielen Laci Strike a SDA Crew, ktorých fanúšikovia mali možnosť vidieť s IMT Smile už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví Kali. Práve s ním už niekoľko týždňov stále bodujú v slovenských rádiách so skladbou Nič sa nemení.

"V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu Poď so mnou, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste, a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň Nič sa nemení. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi," hovorí líder kapely Ivan Tásler.


Komentáre