Život

Upečte si s nami Vianoce!

"Pošlite nám svoje tradičné vianočné recepty a tým najlepším my pošleme odmenu."

Webmagazin.sk, 12. decembra 2012 15:00
Ilustračné foto Foto: TASR/Roman Hanc
Bez čerstvo upečených koláčov sa vám len ťažko podarí vyčarovať vianočnú atmosféru. Váš domov v tomto období musí dýchať tradičnými jedlami, ktoré sa každoročne objavujú na štedrovečernom stole a nikdy tam nesmú chýbať.

Každý región, a dokonca aj každá rodina, si na stôl kladie iné jedlá. Polievka môže byť hríbová, šošovicová alebo kapustová s hubami a sušenými slivkami. Za ňou môže nasledovať kapor na rôzne spôsoby, možno so šalátom, možno si u vás našlo miesto iné jedlo. Nakoniec príde množstvo vianočných koláčov.

Možno máte recept na pupáčky, možno na tradičné lekvárové cestenice, možno na výborné sucháre či iné koláče. Možno viete robiť toho najlepšieho kapra a možno tú najlepšiu kapustnicu. Pošlite nám svoj vianočný recept. Všetky uverejníme na www.webmagazin.sk a na našej Facebookovej stránke Webmagazín. Tie, ktoré budú mať na Facebooku najviac „lajkov“, odmeníme krásnymi vianočnými darčekmi.

A nezabudnite si na www.webmagazin.sk čítať aj ostatné recepty!

Svoje recepty vpíšte do formulára a nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje. Súťaž prebieha od 13.12.2012 do 27.12.2012.

Ceny venovalo vydavateľstvo Slovart a vydavateľstvo Fragment.

Komentáre