Život

Recesistický „Kalendár superhrdinov 2013“ krstila Erika Judínyová

"Na svet prišiel doslova v posledných dňoch roku 2012."

Webmagazin.sk, 19. decembra 2012 13:00
Tomáš Hradecký pokrstil svoj Kalendár superhrdinov 2013. Foto: Tibor Géci
Recesistický „Kalendár superhrdinov 2013“ pochádza z dielne úspešného fitnestrénera Tomáša Hradeckého. Na jednej z celebritných vianočných party ho pokrstila nepísaná prvá dáma slovenského šoubiznisu, moderátorka Erika Judínyová. Asistoval jej pri tom jej priateľ Štefan Skrúcaný.

Dva ciele kalendára


Vlastný komiksový „Kalendár superhrdinov“ na rok 2013 vydáva v týchto dňoch známy slovenský kulturista Tomáš Hradecký. Jeden z našich najvyhľadávanejších VIP trénerov si týmto kalendárom splnil dva ciele. Zažartoval si na vlastný účet, a zároveň potešil fanúšikov komiksov, ku ktorým sám patrí.

Tomáš Hradecký pokrstil svoj Kalendár Superhrdinov 2013. Foto: Tibor Géci
Jeho nafotením si tak trochu splnil detský sen: „ Už ako dieťa som obdivoval komiksových hrdinov – ako väčšina malých chlapcov. Túžil som sa stať aspoň na chvíľu jedným z nich. Netušil som, že sa mi to jedného dňa podarí,“ smeje sa autor a zároveň titulná tvár kalendára.

Projekt sa rozhodol zrealizovať po nedávnom fotení so spoločnosťou LSZ Photography: „Šlo o milé fotenie, počas ktorého som stvárňoval postavičku Pepka námorníka. Takže ma v podstate inšpirovala zhoda okolností. Keďže na spomínanom fotení sa celý štáb výborne bavil, rozhodol som sa zorganizovať podobne príjemný zábavný projekt. Okrem toho, videl som v ponuke na rok 2013 veľa rôznych kalendárov, ale chýbalo mi v nich spojenie človeka s vtipom, umením a výnimočnosťou,“ dodáva.

Krstnou mamou je Erika Judínyová


Tomáš Hradecký pokrstil svoj kalendár presne v deň svojich 33. narodenín, počas vianočnej party pánskeho magazínu. Úlohu krstnej mamy zveril svojej kamarátke Erike Judínyovej.

Tomáš Hradecký pokrstil svoj Kalendár superhrdinov 2013. Krstnou mamou je Erika Judínyová a asistoval jej priateľ Štefan Skrúcaný. Foto: Tibor Géci
„Úlohou tohto výnimočného kalendára je priniesť do domácností radosť, umenie a motiváciu počas celého roka,“ zhodnotila moderátorka a pokračovala: „Tak mu teda želám, aby sa mu to po celý rok darilo!“ Pri krste vodkou jej asistoval jej priateľ Štefan Skrúcaný.Samotný autor svojmu kalendáru takisto niečo zaželal: „Najviac ma poteší, ak bude v nadchádzajúcom roku visieť v izbách a domácnostiach čo najväčšieho množstva nielen milovníkov komiksov, ale aj fitnes,“ uzavrel Tomáš Hradecký.

Vyhľadávaný VIP tréner


Tomáš Hradecký patrí k vyhľadávaným VIP trénerom a pôsobí striedavo v Bratislave a vo Viedni. Okrem toho je aj majiteľom modelingovej agentúry a príležitostne pôsobí ako herec a moderátor. Dnes je už aj autorom kalendára na rok 2013.

Komentáre