Život

Naozaj netradičná svadba! Osemročný chlapec a šesťdesiatnička

"Každá kultúra má svoje vlastné zvyky. Niektoré z nich sú pre ostatné kultúry úplne nepochopiteľné."

, 12. marca 2013 12:00
Osemročný chlapec si vzal 61-ročnú matku piatich detí. Foto: bigpicture.ru
Väčšie vekové rozdiely medzi manželmi už nikoho neprekvapia. V mnohých prípadoch ide o číru a priam nadpozemskú lásku k omnoho staršiemu partnerovi, o ktorom absolútne nie je známa informácia, že by mal milióny na účte. Samozrejme, že sú aj prípady, kedy sú v hre naozaj city. A takisto sa občas stane, že svadba prichádza z donútenia. Ale keď už niečo doženie osemročného chlapca, aby si vzal 61-ročnú matku piatich detí, tak to musí byť naozaj sila.

Prinútil ho duch


Osemročný Sanel Masilela si vzal 61-ročnú Helen Shabangu, pretože mu to prikázal nahnevaný duch jeho zosnulého príbuzného. Trochu zvláštny dôvod na svadbu, ale každý má nárok na svoje vlastné pohnútky k tomu, aby si uviazal takzvanú manželskú kravatu, prípadne rovno manželský povraz. V prípade mladého Sanela musel byť ten duch naozaj veľmi nahnevaný, keď sa odhodlal k takémuto činu.

Osemročný chlapec si vzal 61-ročnú matku piatich detí. Foto: bigpicture.ru
Rodičom mladého Sanela takisto nebolo všetko jedno. Keď počuli o vyhrážkach mŕtveho príbuzného, rozhodli sa, že musia okamžite naplniť jeho vôľu. Za dva mesiace mali nachystanú dokonalú svadbu, ktorá spojila osemročného chlapca so 61-ročnou matkou piatich detí už navždy (alebo skôr už len na pár rokov).

Nevesta nebola náhodný výber


Sanel dostal meno po svojom starom otcovi, ktorý sa nikdy neoženil. Keď umrel, zjavil sa svojmu vnukovi a požiadal ho, aby to urobil namiesto neho. Aby sa namiesto neho oženil.

Osemročný chlapec si vzal 61-ročnú matku piatich detí. Foto: bigpicture.ru
Nevesta nebola vybratá náhodne. Vybral ju samotný duch, pretože Sanelov starý otec Helen celý život miloval, no jeho láska nebola nikdy naplnená.

Je to len „akože“


Nemusíte však zalamovať rukami na chlapcovým osudom. Nepredstavujte si hneď, ako manželka upratuje po svojom manželovi drevenú autodráhu a zohrieva mu večer mlieko. Svadba sa konala len preto, aby urobili radosť Sanelovmu starému otcovi. Mladý chlapec sa však po svadbe vrátil domov, rovnako ako jeho manželka, pričom domov spoločný naozaj nemajú.

Osemročný chlapec si vzal 61-ročnú matku piatich detí. Foto: bigpicture.ru
Sanel sa po svadbe vyjadril, že dúfa, že raz si bude môcť vziať dievča vo svojom veku. Snáď sa mu dovtedy nezjaví ďalší príbuzný a nebude si musieť vziať opäť niekoho, kto nebude veľmi vyhovovať jeho požiadavkám.

Komentáre