Hudba a film

VPRED

"Film VPRED sa odohráva vo svete kde niekedy existovali čary a mágia a v ktorom žijú dvaja elfskí pubertálni bratia Ian a Barley Lighfootovci. "

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 28. februára 2020 9:17
VPRED (ONWARD) Foto: CinemArt
Nový animovaný film Vpred od štúdia Disney Pixar sa odohráva na jednom predmestí vo fantazijnom meste a svete, z ktorého dvaja mladí elfskí bratia vyrážajú do sveta na pozoruhodnú výpravu s cieľom zistiť, či ešte vo svete existuje trochu mágie a kúziel.
VPRED (ONWARD) Foto: CinemArt

Film VPRED sa odohráva vo svete kde niekedy existovali čary a mágia a v ktorom žijú dvaja elfskí pubertálni bratia Ian a Barley Lighfootovci. Jedného dňa im ich mama podaruje vzácny dar, ktorý im zanechal ich už zosnulý otec, ktorý zomrel skôr než Ian sa narodil a Barley bol ešte veľmi malý, aby si ho pamätal. S týmto nečakaným darom je späté aj čarovné zaklínadlo, ktoré by malo zaručiť, že ich zosnulý otec sa vráti na celých 24 hodín späť medzi nich aby sa mohli s ním stretnúť a spoznať ho osobne. Ian povzbudzovaný bratom Barleym opatrne vyriekne zaklínadlo, ale žiaľ nie celkom sa im to podarí a z otca sa dostavia len jeho nohy. Bratia však veľmi túžia spoznať svojho otca a tak im neostáva nič iné, len sa vydať na dobrodružnú cestu s cieľom nájsť a pričarovať aj druhú polku otca predtým než uplynie čas.


VPRED
/ ONWARD /

PREMIÉRA: 5. 3. 2020
RÉŽIA: Dan Scanlon
SCENÁR: Dan Scanlon, Jason Headley, Keith Bunin
HUDBA: Jeff Danna, Mychael Danna
ŽÁNER: animovaná komédia
STOPÁŽ: 112 minút
ZEM VZNIKU: USA
ROK VÝROBY: 2020
ŠTÚDIO: DISNEY•PIXAR
FORMÁT: 2D a 3D DCP
JAZYKOVÁ VERZIA: slovenský dabing
PRÍSTUPNOSŤ: bez obmedzenia

Komentáre