Hudba a film

Vin Diesel ako nezničiteľný supervojak

"Nový akčný thriller pre fanúšikov série Rýchlo a zbesilo, Wolverina či Johna Wicka sa v našich kinách objaví začiatkom budúceho roka."

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 21. októbra 2019 16:05
BLOODSHOT Foto: Itafilm
Akčná superhviezda Vin Diesel sa vráti na strieborné plátna opäť tak, ako ho máme najradšej. V novom akčnom thrilleri BLOODSHOT sa predstaví ako americký vojak, ktorého po smrti experimentom oživila záhadná korporácia pomocou najnovšej technológie. S novou šancou na život však prichádzajú aj nové schopnosti a stane sa z neho nezničiteľný stroj na zabíjanie, ktorého vpred ženie aj osobná pomsta. Nie všetko je však tak, ako sa na prvý pohľad zdá... Pozrite si prvý, akciou nadupaný trailer novinky BLOODSHOT s Vinom Dieselom, ktorá sa v našich kinách objaví už vo februári 2020.Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako BLOODSHOT - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň?

BLOODSHOT je adaptáciou rovnomenného úspešného komiksu spoločnosti Valiant Comics. Okrem hviezdneho Vina Diesela (série Rýchlo a zbesilo a xXx) sa vo filme predstavia aj Guy Pearce, známy z filmov Memento či Iron Man 3, šarmantná Eiza González (Baby Driver) a Toby Kebbell (Kong: Ostrov lebiek). Film bude celovečerným debutom režiséra Davea Wilsona ktorý mal na svedomí jednu časť populárneho seriálu Love, Death and Robots. Scenár k filmu napísali režisér Jeff Wadlow (Kick-Ass 2) a Eric Heisserer, ktorý napísal scenár k oceňovanému sci-fi Prvý kontakt s Amy Adams.

Akčný thriller BLOODSHOT sa v našich kinách objaví 27. februára 2020. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Komentáre