Hudba a film

Peter Bič Project odštartovali turné a predstavili novinku Sekera

"Sekera symbolicky uzatvára obdobie albumu Hlava, pretože pracujeme na nových pesničkách, ktoré by sme radi vydali ešte v tomto roku, približuje Peter Bič."

TASR, 15. marca 2023 11:16
Skupin Peter Bič Project odštartovala v Prešove svoje jarné turné. Foto: Peter Čisárik

Skupina Peter Bič Project odštartovala svoje koncertné turné „Peter a Viktória Jarné turné 2023“ koncertom vo vypredanom kine Scala Prešov. Hneď na úvod privítal divákov aktuálny singel a novinka Maky. Počas večera tak zaznelo množstvo hitov nielen z ostatného albumu Hlava, ale aj z predchádzajúcej tvorby skupiny Peter Bič Project.

Tiež nevynechali ani pieseň Sekera, ktorú krásne naspieval samotný Peter. „ Pieseň Sekera, dostala ako posledná z albumu Hlava aj svoju video podobu. Natáčali sme ju v krásnom zrube a okrem Viktórie a Ferka Jana v ňom účinkuje aj môj pes Ozzy. Natáčali sme ho spolu s Jarom „Jarisom“ Vaľkom v Nízkych Tatrách. Sekera symbolicky uzatvára obdobie albumu Hlava, pretože pracujeme na nových pesničkách, ktoré by sme radi vydali ešte v tomto roku“ približuje Peter Bič. Turné skupiny sa tak presúva do ďalších slovenských miest, ale tiež aj do Česka. „ Stále častejšie dostávame otázky, kedy sa predstavíme aj v Čechách, takže naše turné bude pokračovať v apríli v Brne a Olomouci a na to sa tiež veľmi tešíme“ uzatvára Peter.

Komentáre