Hudba a film

Mať srdce: Speváčka Kristína predstavila nový song aj album

"Podľa nového singla Mať srdce nazvala speváčka celý album. Prichádza s ním po trojročnej albumovej pauze."

TASR, 6. júna 2017 10:00
Speváčka Kristína vydáva po troch rokoch nový album. Foto: TASR/Andrej Galica
Speváčka Kristína pripravila pre fanúšikov letnú novinku. Svieži rytmický singel Mať srdce má na konte osvedčená autorská dvojica, textár Kamil Peteraj a skladateľ Martin Kavulič. Optimistická a úprimná pieseň je ako stvorená na leto a Kristína sa teší, ako ju bude spievať na akciách pod holým nebom. Mať srdce je aj názov nového albumu, ktorý Kristína vydáva. Fajnšmekri sa môžu tešiť i na jeho deluxe verziu, ktorá vychádza v počte 2017 kusov.

Pieseň na leto


„Pieseň Mať srdce je ľahká rytmická vec, ktorú vnímam s príchodom leta ako skvelý impulz do nálady. Hudbu k nej zložil Martin Kavulič, o text sa postaral Kamil Peteraj a aranžérsky sa na nej podieľali Adam Kuruc, Martin Kavulič a Marián Kavulič. Singel má pre mňa veľké osobné čaro, je v ňom jednoduchosť, úprimnosť a veľká dávka pozitívnej energie. Počuť ju budete môcť aj na akciách, festivaloch a koncertoch po Slovensku aj Česku,“ teší sa Kristína Peláková.Nový album


Podľa aktuálneho singla nazvala Kristína aj celý nový album, s ktorým prichádza po dlhých troch rokoch. „Som veľmi rada, že po troch rokoch, keď som vydala výberovku Tie naj, vám môžem predstaviť svoj nový album Mať srdce. Autorsky sa na ňom podieľali Martin Kavulič, Kamil Peteraj, Marián Kavulič a niektoré skladby som si napísala aj ja. Do tímu som prvýkrát prizvala aj Adama Kuruca, ktorý produkoval viacero skladieb. Sú na ňom okrem noviniek aj známe single Si pre mňa best, Láska bombová, Na bieleho koňa, Vianočná jahoda či Na vysokej skale,“ dodáva Kristína.

De luxe verzia sa od štandardnej líši rozdelením piesní na rýchle a pomalé. Každé takéto CD má aj svoj vlastný booklet, plus je tam navyše jedno demo z roku 2010 a dva remixy. De luxe verzia vychádza v počte 2017 kusov, keďže sa píše práve tento rok. Bude ju možné kúpiť iba na oficiálnej stránke Kristinamusic.sk v sekcii eshop.Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Aj tento rok sa opäť stala Osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy zbiera nielen na Slovensku, ale aj v Česku, kde vypredala dokonca aj pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských interpretom.

Informáciu pre TASR poskytla Nora Krchňáková, PR manažérka agentúry Propaganda House.

ODPORÚČAME TIEŽ:
Szidi Tobias vydala album Sedmoláska, predstaví ho na koncertoch
VIDEO: T. NVOTOVÁ: Film Špina je pokusom prelomiť mlčanie
Kedy ste naposledy zmenili heslá na počítači?
Rodinný priateľ prináša skutočný príbeh rodiny z kultových Pelíšiek

Komentáre