Hudba a film

Katarína Koščová pozýva na koncert do svojej obývačky

"Pred niekoľkými dňami na sociálnych sieťach poprosila Katka svojich fanúšikov o tipy na piesne, ktoré by si chceli vypočuť."

TASR/Webmagazin.sk, 15. apríla 2021 12:25
Speváčka Katka Koščová s klaviristom Danielom Špinarom nahrali koncert priamo u Katky doma. Foto: FB Katarína Koščová

Speváčka Katarína Koščová pripravila pre fanúšikov ďalší špeciálny koncert. Po komornom vystúpení u seba v záhrade zaspieva tentoraz priamo zo svojej obývačky. Netradičné nebude len miesto koncertu, ale tiež odohraný repertoár. Celé podujatie môžu fanúšikovia sledovať online už vo štvrtok (15. 4.) od 19. hodiny. TASR o tom informoval PR manažér Alexander Čerevka.

Pred niekoľkými dňami na sociálnych sieťach poprosila Katka svojich fanúšikov o tipy na piesne, ktoré by si chceli vypočuť. V sprievode klaviristu Daniela Špinera tak predvedú okrem svojho tradičného súčasného autorského repertoáru aj niekoľko starších skladieb a obľúbené prevzaté piesne.
Klavirista Dano Špiner a speváčka Katka Koščová nahrali a odvysielajú online koncert z obývačky. Foto: FB Katarína Koščová

"Za posledný rok sme odohrali niekoľko online koncertov a takmer všetky boli dramaturgicky vystavané z nášho posledného albumu Hranica dažďa. Dostala som chuť aj na naše staršie pesničky a zároveň piesne, ktoré mám rada od iných interpretov. Tak sme nechali výber na naše publikum, ktoré nás veľmi dobre pozná," uviedla pre médiá speváčka.

Komentáre