Hudba a film

Album skupiny IMT Smile SRDCE ROZUM BOULEVARD vychádza na LP

"Pred dvomi týždňami skupina IMT Smile vydala svoj nový album SRDCE ROZUM BLVD digitálne a CD. Práve vychádza aj ako vinyl v exkluzívnej červenej farbe ako red clear vinyl."

TASR/Webmagazin.sk, 31. mája 2021 12:44
Skupina IMT Smile. Foto: Peter Ivan

Netradičné vydanie vinylovej platne SRDCE, ROZUM, BOULEVARD vysvetľuje spevák a líder kapely. „Červená farba a magická atmosféra obalu LP dopĺňa celú vizuálnu stránku diela, ktorú pre skupinu pripravil Peter Ivan, ktorý s kapelou spolupracuje od roku 2002 “- hovorí Ivan Tásler o LP. O LP sme samozrejme uvažovali od začiatku prác na novom albume. Čiže jeho výrobe sme prispôsobili aj časový plán nahrávania, výroby zvukového mastra, priamo pre LP. Som presvedčený, že LP bude pre fanúšikov nielen zvukový zážitok, ale tiež vizuálny. Peter sa s tým naozaj vyhral, a vzniklo jedno komplexné dielo. Je na ňom cítiť, to všetko čo sme do toho všetci dali, to ako spolu robíme a ako to funguje“.
Nový album kapely IMT Smile vychádza aj ako red clear vinyl. Foto: IMT Smile

To, že skupina IMT Smile je špičkou slovenskej hudobnej scény potvrdzuje nielen tempo akým sa vypredalo niekoľko koncertov v rámci ich IMT Smile Summer Tour 2021, ale tiež viac ako milión zhliadnutí videoklipu ku skladbe MIESTO.

Komentáre