Život

Nový chuťový zážitok pre každého

"Spoznajte neodolateľnú pizzu Ristorante Margherita Pomodori VEGAN a mini pizze Piccolissima Pepperoni! "

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 3. mája 2023 7:51
Nový chuťový zážitok pre každého: spoznajte neodolateľnú pizzu Ristorante Margherita Pomodori VEGAN a mini pizze Piccolissima Pepperoni Foto: Dr. Oetker
“Buon cibo. Buon vino. Buon amici.” Známe talianske príslovie hovorí o tom, že všetko, čo potrebujete k šťastnému životu je dobré jedlo, dobré víno a dobrí priatelia. Preto si doprajte výnimočný zážitok a prekvapte svoje chuťové poháriky lahodnými pizzovými novinkami, ktoré vyčarujú atmosféru pravej talianskej reštaurácie priamo u vás doma.

Každoročne pribúda ľudí, ktorí skúšajú rastlinné alternatívy a snažia sa žiť udržateľne s ohľadom na planétu. Podľa štatistík tvoria flexitariáni* až 90 % tejto skupiny.
Preto spoločnosť Dr. Oetker neustále inovuje a vylepšuje svoje výrobky, ktoré tak majú reflektovať nové trendy a novovzniknuté požiadavky spotrebiteľov. Nie je tomu inak ani pri najobľúbenejšej značke hlbokozmrazených pízz - Ristorante.

Gurmánsky zážitok aj pre vegánov
Čerstvý závan do rodiny Ristorante prináša prvá certifikovaná V-Label vegánska pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN, ktorá uspokojí potreby všetkých, ktorí si chcú odľahčiť svoju stravu. Inšpirujte sa chuťou Talianska a doprajte si lahodné spojenie tenkého chrumkavého cesta s jemne nepravidelnými okrajmi, šťavnatých cherry paradajok, vegánskej alternatívy syra a voňavej bazalky na paradajkovom základe. Pamätajte si, ideálny pár môžete vytvoriť nielen s partnerom, ale aj s vašou obľúbenou pizzou Ristorante.

Zdroj: Dr. Oetker

Malé radosti, ktoré si vás získajú
Nový druh pizze Ristorante Piccolissima Pepperoni je zárukou úspechu pre všetky rodinné či kamarátske stretnutia v pravej talianskej atmosfére. Zažite dokonalú symfóniu chutí vďaka deviatim lahodným kúskom mini pizze na tenkom chrumkavom ceste s bohatým paradajkovým základom. Chuť pizze je dotvorená syrom mozzarella a nadrobno nakrájanou salámou Pepperoni s originálnou dlhoročnou receptúrou. Jej základ tvorí kvalitné bravčové mäso dochutené cesnakom, cibuľou, paprikou a čiernym korením, čo zaručuje dokonalú harmóniu chutí. Vyskúšajte a dajte do pozoru vaše chuťové poháriky!

Dokonalé rande z pohodlia domova
Chcete si s partnerom užiť romantický večer alebo si len chcete dopriať chvíľku pre seba? Pripravte si vašu obľúbenú pizzu Ristorante, urobte si pohodlie a vychutnajte si ju napríklad v kombinácii s dobrým filmom alebo seriálom inšpirovaným atmosférou Talianska.

„Prázdniny v Ríme“, „Jedz, modli sa, miluj“, „Láska v Toskánsku“, „Listy pre Júliu“, alebo romantický seriál „Od nuly“ či „Spomienky na Taliansko“. Ktorý film bude vaším dnešným favoritom?

Zdroj: Dr. Oetker

Prajeme vám množstvo zábavy v kuchyni, nezabudnuteľné romantické chvíle a dobrú chuť!

Kde si pizzu Ristorante kúpite a koľko stojí?
Pizze s pravou chuťou Talianska, plné kvalitných surovín, na ktorých si pochutnáte s celou vašou rodinou, partnerom či najbližšími, môžete nájsť v mraziarenských boxoch vo všetkých väčších hypermarketoch.

Odporúčaná maloobchodná cena Dr. Oetker Pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN 340 g: 5,49 €
Odporúčaná maloobchodná cena Dr. Oetker Pizza Ristorante Piccolissima Pepperoni 216g: 3,79€
Viac informácií o svete Pizze Ristorante nájdete na TU.


* Flexitariánstvo (alebo inak aj polovičné vegetariánstvo) je spôsob stravovania, pri ktorom človek (flexitarián) eliminuje konzumáciu mäsa na minimum.

Komentáre