Život

Nakúpte vianočné darčeky v DATARTe výhodnejšie

"Aj vás vie pod stromčekom najviac potešiť elektronika? "

TASR, 4. decembra 2023 16:20
Foto: DATART
Teraz ju môžete kúpiť ešte výhodnejšie s extra zľavou až 20 %. Nechajte si poradiť s výberom od elektrošpecialistov a odneste si z predajne DATART ten najlepší spotrebič alebo kliknite na e-shop a nakupujte z pohodlia domova.

Slováci už tradične siahajú po darčekových klasikách. Ich najčastejším vianočným výberom pod stromček sú automatické kávovary, mobily, tablety, notebooky, robotické vysávače, kulmy, fény či ďalšia elektronika určená na osobnú starostlivosť. Hitom posledných rokov sú produkty kategórie dentálnej hygieny. DATART nezaspal na vavrínoch, a pre veľký záujem túto ponuku rozšíril aj tento rok o nové produkty.

Vianočná extra zľava až 20 % na stovky produktov

Koho nepoteší nižšia cena vyhliadnutého darčeka v predvianočnom období? Extra zľavu až 20 % na malé aj veľké vianočné darčeky môžete využiť už od 3. – 11. 12. 2023 na e-shope alebo v každej predajni DATART.Vyberte si zo širokej ponuky DATART svojho obľúbenca! Dostupnosť produktov na sklade si viete ľahko overiť kliknutím na daný produkt na e-shope. No nenechávajte si svoj nákup na poslednú chvíľu. „Ak si zákazník želá mať tovar čo najrýchlejšie u seba doma, odporúčame nakupovať tie produkty, ktoré sú skladom. Zároveň pri každom produkte informujeme zákazníkov o dostupnosti tovaru a teda presne vedia, kedy príde. Robíme všetko pre to, aby naši zákazníci mali svoju vytúženú objednávku v rukách do nasledujúceho dňa,“ hovorí marketingová riaditeľka značky DATART, Sabina Boudová.

Sabina Boudová, marketingová riaditeľka značky DATART Foto: DATART

Spôsobov doručenia je mnoho

Samozrejme, najefektívnejšou a najrýchlejšou možnosťou vyzdvihnutia tovaru z e-shopu je služba RÝCHLART. Vďaka nej bude tovar pripravený zadarmo na vyzdvihnutie vo vybranej predajni už do 30 minút od objednania. Pokiaľ preferujete doručenie na adresu alebo výdajné miesta (BalíkoBox, Packeta, pobočka pošty či Z-BOX) objednávka bude doručená spravidla do 24 od jej prijatia.

Nové posily v každej predajni a posilnená logistika

Predvianočný čas je jedno z najviac vyťažených období roka. DATART nič nenecháva na náhodu a tento rok posilňuje tím elektrošpecialistov v každej jednej kamennej predajni DATART. Posilňujú aj logistické centrum v Senci o nových brigádnikov, vďaka ktorým hravo zvládnu predvianočný nápor objednávok cez e-shop . Pre tých, ktorí si chcú elektrospotrebiče vyskúšať alebo poradiť sa o ich funkciách s elektrošpecialistami osobne, DATART bude mať svoje brány otvorené aj na Štedrý deň. Otváracie hodiny si jednoducho overíte na našom webe.

Každý sa už nevie dočkať najkrajších sviatkov v roku. Svojich najbližších môžete potešiť užitočným spotrebičom z DATARTu, ktorý bude počas roka veľkým pomocníkom v ich domácnosti. Postarajte sa o ich úsmev na perách a majte krásny vianočný čas.

Komentáre