Život

Na čistote záleží, a to platí aj pre sanitárne zariadenia

"Nie nadarmo sa hovorí, že čistota je základ života. Skutočne, nech už robíte čokoľvek alebo sa nachádzate kdekoľvek, je dôležité mať v blízkosti čistú a hygienicky nezávadnú toaletu. "

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 14. septembra 2023 14:10
Ilustračné foto Foto: Natallia Ramanouskaya / Shutterstock.com
Častokrát je to ako s elektrinou – aj jej význam si začneme uvedomovať až vtedy, keď vypadne. A to isté platí pre toalety a umývadlá. Aj tie často oceníme až vtedy, keď zistíme, že nemusia byť samozrejmosťou.

Čistota na prvom mieste
Chceme tým povedať, že čistota toaliet či pisoárov by mala byť na prvom mieste medzi prioritami v prípade, ak prevádzkujete akýkoľvek obchodný priestor či prevádzku. V praxi to znamená toto – je fajn, že napríklad máte krásne kaderníctvo a kvalitné služby, no netreba zabudnúť ani na to, že potrebné je poskytnúť zákazníkom aj slušné a čisté toalety. V praxi rozhoduje dezinfekcia sanitárneho zariadenia, a to, ako sa jej venujete a aké produkty na sanitáciu zabezpečíte.

Šumivé tablety a účinné prípravky
V rámci dezinfekcie sanitárneho zariadenia, čiže pisoárov či toaliet, sa používajú rôznorodé dezinfekčné prostriedky, ktoré môžu pomôcť pri odstránení nečistôt či vodného kameňa.

Prehľad takýchto prostriedkov môžete nájsť na jednom mieste napríklad na stránke Desinfekce.sk. Konkrétne hovoríme o dezinfekčných šumivých tabletách či o dezinfekčných prípravkoch, ktoré predstavujú oddeľovač uhličitanu vápenatého do umývačiek podložných mís a bažantov. Zabraňujú tým usádzaniu vodného kameňa.

Mala by to byť jedna z priorít
Na čistotu toaliet a sanitárnych zariadení by ste naozaj nemali zabúdať, naopak, mala by predstavovať jednu z priorít. Ako totiž odznelo v úvode, význam čistej toalety oceníte práve vo chvíli, ak by ste jednu takú nemali v blízkosti či poruke. Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. expeduje dezinfekčné prostriedky na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Aj odtiaľ si môžete zaobstarať kvalitné prostriedky na dezinfekciu sanitárneho zariadenia.

Komentáre