Život

Iba v DATARTe máte teraz dopravu zadarmo a zľavu na kávovary až 25 %

"Máte už dlhšie vyhliadnutý svoj vysnívaný spotrebič?"

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 22. februára 2024 10:11
Foto: DATART
Bratislava 22. februára (OTS) - Práve teraz je ten najvhodnejší čas na jeho kúpu! Od 20. 2. 2024 máte v DATARTe dopravu úplne zadarmo pri nákupe nad 20 €. Ak je tým spotrebičom kávovar o to lepšie. V DATARTe nájdete kávovary, príslušenstvo či chutnú zrnkovú kávu teraz so zľavou až 25 %.

V zľave sú automatické aj pákové kávovary

Ukrývate v sebe talent baristu? Skúste potom pákový kávovar. S ním si pripravíte svoju kávu precíznejšie a môžete tiež zaexperimentovať s chuťou a dĺžkou času pri príprave. Ak však patríte do klubu „ranných nestíhačov“ určite viac oceníte automatický kávovar. Jedným stlačením tlačidla vám kávovar kávu zomelie, zatlačí, extrahuje a pripraví lahodný nápoj jednoducho a bez vašej asistencie. Jedným z takých je kávovar KRUPS KRUEA8105, ktorý DATART zaradil do svojho rebríčka TOP produktov a teraz ho ponúka so zľavou 25 %. Vďaka aktuálnej výhodnej ponuke však máte možnosť oba typy kávovarov kúpiť v predajniach DATART alebo na e-shope. Ak túžite vylepšiť svoj súčasný kávovar novým príslušenstvom či ochutnať exkluzívnu kávu Nero, zľavy na nich vás v DATARTe zaručene potešia. Táto akcia trvá od 22. 2. – 5. 3. 2024.V zľave sú automatické aj pákové kávovary

Ukrývate v sebe talent baristu? Skúste potom pákový kávovar. S ním si pripravíte svoju kávu precíznejšie a môžete tiež zaexperimentovať s chuťou a dĺžkou času pri príprave. Ak však patríte do klubu „ranných nestíhačov“ určite viac oceníte automatický kávovar. Jedným stlačením tlačidla vám kávovar kávu zomelie, zatlačí, extrahuje a pripraví lahodný nápoj jednoducho a bez vašej asistencie. Jedným z takých je kávovar KRUPS KRUEA8105, ktorý DATART zaradil do svojho rebríčka TOP produktov a teraz ho ponúka so zľavou 25 %. Vďaka aktuálnej výhodnej ponuke však máte možnosť oba typy kávovarov kúpiť v predajniach DATART alebo na e-shope. Ak túžite vylepšiť svoj súčasný kávovar novým príslušenstvom či ochutnať exkluzívnu kávu Nero, zľavy na nich vás v DATARTe zaručene potešia. Táto akcia trvá od 22. 2. – 5. 3. 2024.Doprava zadarmo?

Pokiaľ vaša objednávka na e-shope prekročí sumu 20 €, dopravu budete mať úplne zadarmo. Táto akcia trvá v období od 20. 2 do 7. 3. 2024. Pre nedočkavých je tu stále obľúbená služba RÝCHLART – vyzdvihnutie objednávky z e-shopu do 30 minút od objednania v ktorejkoľvek predajni úplne zadarmo.

Zdroj: DATART

Spravte si tieto dni voňavejšie a chutnejšie s kávovarmi z DATARTu.

Komentáre