Zdravie

Hartmann spustil vlastný e-shop s dopravou zdarma

"Popredný výrobca zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov HARTMANN-RICO sprístupnil slovenským zákazníkom nový predajný kanál."

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 10. decembra 2020 16:25
Hartmann spustil vlastný e-shop s dopravou zdarma Foto: HARTMANN-RICO
Svoje porfólio pre domácnosti a koncových zákazníkov začal ponúkať prostredníctvom vlastného internetového obchodu na adrese hartmannhome.sk.

Cieľom tohto kroku je priblížiť sa k domácim spotrebiteľom a uľahčiť im nákup zo širokého sortimentu zdravotníckeho a hygienického materiálu, dezinfekcie a regenerácie pre športovcov, a to bez návštevy kamenných predajní. Nikdy na to nebola vhodnejšia príležitosť ako v podmienkach aktuálnej pandemickej situácie. Osobný kontakt so zákazníkom však naďalej zostáva neoddeliteľnou súčasťou nášho rozvoja. Dialóg s našimi zákazníkmi je nevyhnutný preto, aby sme naplnili ich potreby a tiež aby sme neustále hľadali inovatívne riešenia“, povedal Ondrej Gutyan, Business Unit manažér spoločnosti HARTMANN-RICO na Slovensku.


Návštevníci eshopu si môžu vybrať z palety viac než 130 produktov, ktoré značka HARTMANN zastrešuje. V ponuke sú domáce váhy a tlakomery značky Veroval vrátane príslušenstva, špeciálna kozmetika MoliCare pre starostlivosť o pokožku, hygienické potreby pre pacientov, ženy a deti značiek Bel a Ria, náplasti, regeneračné gely a tejpy radu Cosmos.

Pre všetok sortiment je aktuálne doprava po celom území Slovenska zdarma.

Komentáre