Štýl

Čo bude trendy v lete? Blond či prirodzene tmavá farba?

"Mať nádherné, lesklé vlasy plné sýtych odtieňov to je snom asi každej ženy. Príroda ponúka množstvo inšpirácii pre ženy 21. storočia, najmä pri farbení vlasov."

OTS, 25. júna 2013 13:54
Foto: Henkel
Prirodzené tmavé vlasy s leskom ovocia
Nádherné kvety, vzácne esenciálne oleje, lahodné bobule plné sýtych tónov a štiav. Čoraz viac žien volí farby na vlasy s prírodnými zložkami a nadštandardnou starostlivosťou. Schwarzkopf sleduje tento trend a predstavuje novú kolekciu farieb Natural&Easy pre tmavé odtiene s odleskami ovocných plodov.

Produktový rad Natural&Easy Dark Berry obsahuje špeciálnu receptúru Natural&Easy s vyživujúcim olejovým sérom, ktoré vlasy ošetruje už počas farbenia. Vďaka tmavým pigmentom im dodá intenzívne farby so sviežimi odleskami ovocných plodov. Vlasy sú ešte žiarivejšie a bez šedín. Unikátna Color-Mix technológia s tromi harmonizujúcimi tónmi dovoľuje vytvoriť oslnivý účes s mnohými farebnými odtieňmi dodávajúcimi prirodzený vzhľad.

Novinka Natural&Easy 588 Tmavá Acai Berry
je inšpirovaná tmavofialovým ovocím z palmy acai z Južnej Ameriky. Tieto šťavnaté bobule patria k najzdravším potravinám sveta.
Ďalšou novinkou je Natural&Easy 590 Tmavá černica, ktorá predstavuje lahodný kokteil černíc pre módne čierne vlasy vyzerajúce tak prirodzene, akoby sa ich farba ani nedotkla.

Prirodzene krásne vlasy
Nová kolekcia Dark Berry dopĺňa sortiment farieb Schwarzkopf Natural&Easy. Každá z farieb Natural&Easy v sebe spája prírodné prísady – olej z Brazílskeho orecha a z prvosienky, ktoré zvýraznia živé odlesky. Vlasy tak vyzerajú prirodzene krásne.
S 15 prírodnými žiarivými odtieňmi ponúka celý sortiment farieb Schwarzkopf Natural&Easy očarujúce farby pre zdravo vyzerajúce, prirodzene krásne vlasy.

Očarujúce blond vlasy bez oranžových odtieňov


Foto: Henkel


Od čias hollywoodskych hviezd ako Marylin Monroe a Mae West sa blond vlasy spájajú s pôvabom a sexepílom. Inak tomu nie je ani dnes, keď záujem žien o blond vlasy stále stúpa. Schwarzkopf preto prichádza s novou kolekciou farieb Shimmering Blondes od Palette Deluxe s účinkom proti nežiaducim oranžovým odtieňom pre luxusné, dlhotrvajúce farby, ktoré im dodajú hviezdny vzhľad bez žltých odleskov.
Nový produktový rad Palette Deluxe Shimmering Blondes s účinkom proti nežiaducim oranžovým odtieňom zosvetlí vlasy bez toho, aby vyzerali neprirodzene. Intenzívna krémová receptúra s ošetrujúcimi olejmi, koncentrovanou farbou a s novinkou – modrými a fialovými pigmentmi – dodá vlasom sýte, chladné farby bez žltých odleskov. Pigmenty vo vlasoch zachytia svetlo a vytvoria ešte oslnivejší vzhľad.

V každom z troch žiarivých odtieňov Palette Deluxe Shimmering Blondes je ukrytá receptúra so siedmimi ošetrujúcimi olejmi, ktoré sa o vlasy starajú už počas farbenia. Dodávajú im potrebnú výživu, ktorá dbá o ich zdravie, krásu a dlhotrvajúci lesk.
Vďaka bohatej krémovej konzistencii a obsahu olejov farba dokonale prekryje aj šediny. Navyše, Palette Deluxe Shimmering Blondes obsahuje vôňu, ktorú vytvoril jeden z popredných svetových výrobcov parfumov.

Ak túžite po žiarivých blond vlasoch plných života, nádherného lesku a vône, vyberte si jeden z fascinujúcich odtieňov Palette Deluxe Shimmering Blondes:
318 Diamantový blond
218 Strieborný blond
230 Platinový blond

Komentáre