Štýl

Toto je najkrajšia hasička celého Slovenska a Čiech!

"Titul Miss Hasička ČeskoSlovensko 2012 získala Slovenka Dominika Adamčiová."

Webmagazin.sk, 6. novembra 2012 6:00
Naľavo je 2. vicemiss Veronika Košťálová, vedľa nej je víťažka Dominika Adamčiová, vedľa hasič roku 2012 Lukáš Dacík a napravo 1. vicemiss Tereza Linhová. Foto: Michaela Feuereislová
Česko aj Slovensko má svoju najkrajšiu hasičku priamo zo slovenskej Chocholnej-Velčice. Tmavovláska Dominika Adamčiová bola jednou z dvoch finalistiek zo Slovenska. Ostatných dvanásť súťažiacich bolo z Čiech, no naša hasička ich doslova prevalcovala. V pražskom Tophoteli si získala publikum a aj titul Miss Hasička ČeskoSlovensko 2012.

„Vôbec som to nečakala, mojou favoritkou bola jedna Češka,“ hovorí šťastná víťazka, ktorá mala v publiku najsilnejšiu podporu. O tohtoročnej víťazke rozhodli dokonalé miery 87-65-92, ale aj šarm, ľahkosť a neustály úsmev.

Tancovala s Matejom Chrenom


Miery ju predurčovali na úspech počas promenády v plavkách. Ten aj získala. Svoje eso však vytiahla aj počas voľnej disciplíny, keď predviedla svoje tanečné umenie po boku profesionálneho tanečníka Mateja Chrena.
Nerobte si však veľké nádeje, študentka Trenčianskej univerzity je totiž zadaná: „Sme spolu mesiac, volá sa Tibor a pracuje s požiarnou ochranou.“
Dominika Adamčiová predviedla počas voľnej disciplíny svoje tanečné umenie s Matejom Chrenom. Foto: Michaela Feuereislová

Prvá a druhá vicemiss, aj Hasič roku


Prvou vicemiss sa stala plavovlasá Tereza Linhová, treťou najkrajšou hasičkou je Veronika Košťálová. Počas finálového večera sa volil aj Hasič roku 2012. O tento titul sa uchádzali štyria, porota vybrala sympatického Lukáša Dacíka z Vlčnova. Študent FTVŠ, ktorý sa chce stať profesionálnym hasičom, očaril najmä ženskú časť publika svojou vyšportovanou figúrou, ktorú má vďaka ultimátnym zápasom.

Krásky boli aj v porote


Publikum po celý večer zabával moderátor Libor Bouček, ktorému sekundovala moderátorka Daniela Písařovičová. O hudobné vystúpenia sa postarali Ondřej Brzobohatý, Beáta Dubasová či Michal Penk.

Víťazka Dominika Adamčiová Foto: Michaela Feuereislová
O krásky nebola núdza ani v porote, v ktorej rozhodovala kontroverzná Agáta Hanychová, modelka Kateřina Průšová, Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, mužov reprezentoval futbalista Pavel Horváth.

Komentáre