Štýl

Taliansku značku TWIN-SET nájdete iba v Eurovea

"Hostiteľkou slávnostného krstu bola majiteľka Andrea Palušková, ktorá tak lásku k talianskej móde pretavila už do tretieho butiku v shoppingu na Dunaji. "

OTS/TASR TV, 13. októbra 2023 17:00
Butik TWIN-SET s luxusnou talianskou módou. Foto: Printscreen TASRTV
Bratislava 13. októbra (OTS/TASR TV) – Nový butik TWIN-SET s luxusnou talianskou módou otvoril na prízemí nákupnej pasáže Eurovea svoj jediný monobrand na Slovensku. Známa a obľúbená značka sa tak vracia na slovenskú módnu scénu a dopĺňa ponuku o originálnu ženskosť a taliansku hravosť, ktorá je pre ňu typická.

Hostiteľkou slávnostného krstu bola majiteľka Andrea Palušková, ktorá tak lásku k talianskej móde pretavila už do tretieho butiku v shoppingu na Dunaji. „Sme pyšní, že k našej rodine výnimočných talianskych značiek Luisa Spagnoli a Tosca Blu pridávame ďalšiu. Milujeme módu a krásu a chceme sa stretávať, aby sme spolu zdieľali tú dobrú energiu, ktorú nám displeje a online nákupy nikdy nedajú.“ Moderátorkou otvorenia bola Timea Keresztényiová, vedúca redakčného teamu časopisu Madam EVA. Na otvorenie prišli a novú kolekciu si vychutnali tiež známe Slovenky, ktoré milujú módu. Speváčka Mária Čírová s dcérou Zoe, ktorá je často modelkou v módnych editoriáloch časopisov a nekorunovanou kráľovnou našich červených kobercov. Je vždy elegantná, aj prekvapivo odvážna, a veľká obdivovateľka konceptu TWIN-SET! Nechýbala známa dvojica ktorej to vždy spolu ladí - moderátorka, spisovateľka a bývalá modelka Emma Tekelyová s dcérou Emou. Najúspešnejšia módna influencerka a stylistka Mirka Dobiš alias FashionSpy a jedinečná módna ilustrátorka a grafická dizajnérka Daniela Pavlíková alias Danyela Art.

V novej kolekcii značky TWIN-SET jeseň/zima 2023 rezonujú pohodlné úplety, menčester, vlna, či zamat, ale dopĺňajú ich kúsky z kože, peria, flitrov, či perál, tak aby bolo všetko v dokonalej módnej rovnováhe. O inšpiratívne stylingy z novej kolekcie sa na otváracej párty postarala Martina Himi. Svojimi kombináciami outfitov ukázala, že TWIN-SET oblečie každú ženu. Tú, ktorá je moderne pôvabná, tú, ktorá má silný charakter a užíva si svoju ženskosť. Aj ženu nežnú, a temperamentnú či zmyselnú, pretože značka TWIN-SET je móda, ktorá miluje možnosť vykresľovať nekonečné množstvo podôb žien.
O značke TWIN-SET
TWIN-SET začal svoj príbeh v roku 1987. Zakladateľmi boli Simona Barbieri a Tiziano Sgarbi, pričom ich kolekcie boli spočiatku hlavne o pleteninách, postupne sa rozšírili na kompletný look nielen pre ženy, ale aj dievčatá. Delikátny dizajn, inovatívne materiály a reinterpretácie klasiky pre modernú ženu s dôrazom na vyhlásené talianske krajčírske umenie, na tom si dáva záležať TWIN-SET predovšetkým.
Inšpiráciou novej kolekcie sa stala eklektická múza Lou Doillon, dcéra Jane Birkin. Zvodná, ale stále elegantná a nikdy nie vulgárna. Hyper feminínne strihy a siluety, sýte farby, nádherné buklé, mäkké pleteniny, teplé kabáty, sexi šaty, a úžasné topánky… to je easy chic DNA značky TWIN-SET.

Komentáre