Štýl

Dokonalá starostlivosť o pokožku počas sprchovania

"Snom každej ženy je jemná a hebká pokožka. Pri sprchovaní sa však môže vysušiť. S novým produktovým radom Fa Shower+Lotion však vyjdete z vane ako zahalená v mäkkom župane."

OTS, 21. júna 2013 13:47
Foto: Henkel
Po prvýkrát sa totiž spojil sprchovací gél a telové mlieko, aby vytvorili stabilnú receptúru s vitamínom B3, ktorý chráni pokožku a zanecháva ju zamatovo vláčnu. V spojení s úžasnou vôňou granátového jablka a avokáda sa sprchovanie stane povznášajúcim zážitkom.

Rýchly, praktický, hydratačný – starostlivosť o telo je opäť o trochu rýchlejšia. Novinky produktového radu Fa Shower+Lotion čistia telo ako sprchovacie gély, ale vďaka novej receptúre chránia pokožku pred vysušovaním. Hneď po sprchovaní je tak nádherné jemná a vláčna.

Kombinácia sprchovacieho gélu a telového mlieka doteraz nebola možná. Nám sa však podarilo úspešne vytvoriť stabilnú receptúru, ktorá spája tieto dve zložky, čím vzniká výnimočne bohatý a krémový sprchovací gél,“ vysvetľuje Dr. Barbara Heide, Director of International Product Development Bodycare spoločnosti Henkel. „Výsledkom je bohatá, krémová konzistencia, ktorá poskytuje jemnú čistiacu silu sprchovacieho gélu.“

Inovatívna receptúra s komplexom telového mlieka navyše obsahuje vitamín B3, ktorý hydratuje a ochraňuje bunky pokožky. Tá sa vďaka nemu počas sprchovania nevysuší a zostane dokonale hebká a hydratovaná.

Fa Shower+Lotion sprchové gély potešia vaše zmysly dvomi okúzľujúcimi vôňami granátového jablka a avokáda. Variant granátové jablko je navyše dostupný aj ako tekuté aj tuhé mydlo.

Komentáre