Štýl

Dolaďte sa! Od okuliarov až po kabelky

"Konečne prišli teplé dni a s nimi aj potreba obmeny šatníka. K letným outfitom však nepochybne patria aj správne doplnky. Čo tento rok značky prinášajú?"

, 7. mája 2013 12:00
Slnečné okuliare značky Reserved. Foto: Reserved

Slnečné okuliare od Ann Christine


Slnečné okuliare sú počas letných mesiacov neprehliadnuteľným doplnkom. Okrem toho, že ochraňujú naše oči od priameho slnečného žiarenia, sú aj skvelým estetickým prvkom. Kreativite sa v tomto smere medze naozaj nekladú. Značka Ann Christine prináša slnečné okuliare rôznych farieb, vzorov aj tvarov, preto si každý môže vybrať presne ten typ, ktorý sa mu bude najviac hodiť.

Slnečné okuliare značky Ann Christine. Foto: Ann Christine

Reserved: Šatky a klobúky


V predajniach Reserved nájdete stále viac a viac rôznych doplnkov na túto sezónu. Značka napríklad prináša obrovskú škálu šatiek. Vybrať si môžete šatky s jemnými a svetlými farbami, ale samozrejme aj tmavšie odtiene. Ak chcete byť extravagantná, siahnuť môžete dokonca aj po šatke s kostrami. Outfit môžete doladiť slameným klobúkom, ktorý k letu neodmysliteľne patrí.

Šatky značky Reserved. Foto: Reserved

Sladké doplnky Parfois


Náušnice značky Parfois. Foto: Parfois
Ak sa rozhodnete pre doplnky značky Parfois, budete si mať naozaj z čoho vyberať. Hadie vzory sú stále v kurze a ak sa vám páčia, značka Parfois vám ponúka rôzne kabelky práve s týmto motívom. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí, od väčších tašiek až po malé kabelky. Značka takisto prišla s novou radou doplnkou Candy, ktoré svojimi farbami pripomínajú sladkosti. Náušnicami s veselými, hravými farbami určite nič nepokazíte!

Komentáre