Štýl

RELOAD je tu opäť

"Nápoj leta 2023 je tu v plnej sviežej sile. Vitamin Well Reload s príchuťou čerstvého citrónu a limetky opäť prichádza na Slovensko, kde Vitamin Well oslavuje už 10 skvelých rokov. "

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 25. mája 2023 10:17
RELOAD je tu opäť Foto: Vitamin Well
Radi by sme to patrične oslávili, preto privítajme leto tak ako sa má - s novým letným nápojom bohatým na vitamíny a minerály. Vitamin Well Reload obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov vrátane horčíka, B12, vitamínu D a biotínu.

Dni sa postupne predlžujú, teploty stúpajú a rovnako rastie aj chuť hýbať sa. Niektorí začnú behať, iní si nájdu čas na futbal alebo začínajú deň skorým budíkom a návštevou posilňovne. V rámci toho prichádza aj potreba uhasiť smäd, osviežiť sa a dobiť baterky. Bez ohľadu na to, ako sa chceš hýbať, zistíš, že náš nový Vitamin Well Reload plný benefitov ti s tým môže pomôcť.

Vitamin Well Reload prichádza so sviežou a letnou chuťou citrónu a limetky. Ako všetky Vitamin Well nápoje, aj Reload je nesýtený, nízko kalorický nápoj, ktorý je obohatený o výber vitamínov. Jedným dúškom nápoja Reload tak dopraješ svojmu telu dávku horčíka, ktorý prispieva k rovnováhe elektrolytov, spolu s biotínom a B12, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Súčasne nápoj obsahuje vitamín D, ktorý sa prirodzene tvorí aj na slnku v pokožke. Reload preto bude skvelým parťákom počas dlhých letných dní nech si kdekoľvek.O Vitamin Well
Vitamin Well je švédsky funkčný nápoj s vitamínmi – vyvinutý ako inteligentná a zdravšia alternatíva sódy, džúsov a iných druhov sladených nápojov. Všetky nápoje Vitamin Well sú charakteristické svojimi vitamínmi, nižším obsahom cukru, skvelou chuťou a škandinávskym dizajnom. Vitamín Well bol uvedený na trh vo Švédsku v roku 2008 a v súčasnosti je dostupný na 40 trhoch. Má ambíciu inšpirovať k aktívnemu a zdravému životnému štýlu, podporuje značný počet športovcov, športových asociácií, súťaží a podujatí v celej Európe. Odporúčame pestrú a vyváženú stravu, ako aj zdravý a aktívny životný štýl.

Komentáre