Štýl

Zabudnite na všednosť!

"Nalakovať si každý necht inou farbou? Prečo nie! Pestré farby rozžiaria nielen vaše nechty, ale aj váš celkový outfit a dodajú potrebný šmrnc."

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 9. júla 2013 9:00
Foto: Dermacol

Tri kroky k dokonalým nechtom


Ako dosiahnuť dokonalú manikúru aj bez pomoci odborníkov? Je to jednoduché a vďaka dobrému zaschýnaniu laku aj časovo nenáročné. Zvládnete to v troch krokoch. Najprv naneste na necht ochranný spevňujúci lak s kalciom od značky Dermacol, ktorý ho vyhladí, spevní a hydratuje. Je chránený a zároveň vyživovaný. Po zaschnutí ochranného laku naneste jednu až dve vrstvy (pre zvýšenie neónového efektu) laku Neon Glow. Na záver použite špeciálny UV vrchný lak značky Dermacol vytvárajúci lesklý ochranný film. Vaša manikúra vydrží dlhšie. Nemusíte sa báť, že po prvých dvoch dňoch budete mať na nechtoch už len zvyšky vašej snahy.Vyskúšajte najhorúcejšie letné odtiene lakov z novej limitovanej kolekcie NEON GLOW
Medzi najväčších favoritov tohto leta patria neónové farby. Nebojte sa popustiť uzdu fantázii a kombinovať. Nalakovať si každý necht inou farbou? Prečo nie! Pestré farby rozžiaria nielen vaše nechty, ale aj váš celkový outfit a dodajú potrebný šmrnc. V novej kolekcii lakov Neon Glow nájdete desať farebných odtieňov, vďaka ktorým budete zaručene neprehliadnuteľná. Urobte z vašich nechtov cool módny doplnok.

S lakmi Neon Glow určite zažiarite


Túžite byť originálna, milujete farby a ste rada stredobodom pozornosti? Práve pre vás sú tu pripravené nové laky Neon Glow z limitovanej kolekcie značky Dermacol. Vytvárajú hladký, matný povrch a dodávajú žiarivý neónový vzhľad. Buďte cool, nebojte sa pohrať s farbami na nechtoch a urobte z nich módny doplnok. Ak máte strach z aplikácie a zaschýnania, máme pre vás dobrú správu. Laky Neon Glow sa vďaka ideálnemu spojeniu textúry a hustého štetca ľahko a rovnomerne nanášajú, perfektne priľnú k nechtom a veľmi ľahko zaschnú. Medzi desiatimi farebnými variáciami si zaručene nájdete takú, ktorá vás osloví. Ak by ste si nevybrali a túžite po viacerých farbách naraz, nezúfajte. Vďaka ekonomickému baleniu 5 ml sa nemusíte obávať, že by ste viac farieb nestihli spotrebovať. Laky Neon Glow odporúčame používať najmä na umelé nechty. Ak ich máte prírodné, je dobré pred aplikáciou použiť ochranný podkladový lak, napríklad spevňujúci lak s kalciom značky Dermacol, ktorý najprv ošetrí povrch vašich nechtov a zabezpečí ochranu.

www.dermacol.sk

Komentáre