Štýl

Dokážu sa celebrity pripraviť na prehliadku za 2 a pol hodiny?

"Ivana, Zuzana, Eva i Sisa majú svoj štýl obliekania, rozhodne sa chcú ukázať a zahviezdiť v svetle reflektorov. "

Webmagazin.sk, 17. mája 2013 14:00
Foto: TV JOJ
Nastylovať sa za 2,5 hodiny a 500 EUR na dôležitú udalosť môže byť problém. Najmä pre tie z nás, ktoré si potrpia na luxusné kúsky, zahraničné butiky a zvučné značky. Ako si poradia tichá tanečníčka Ivana Kičikoleva, extravagantná Zuzana Plačková, divoká Eva Máziková a uspievaná Sisa Lelkes Sklovská s touto výzvou a týmto „maličkým“ rozpočtom? Stylisti a prísni porotcovia Lukáš Kimlička a Bruno Ciberej to dámam ešte sťažili. Vybrali totiž tému, pri ktorej sa môžete ľahko dopustiť módneho faux pas. Pozvánka do prvého radu na prestížnu módnu prehliadku.

Každá má svoj štýl


Ivana, Zuzana, Eva i Sisa majú svoj štýl obliekania, rozhodne sa chcú ukázať a zahviezdiť v svetle reflektorov. Ktorej z nich sa to podarí natoľko, aby ju ohodnotili stylisti najvyššou známkou a vyhrala tento naozaj ťažký boj? Pri natáčaní sa dievčatá vždy pozreli na súperkin šatník, zhodnotili drahé, pekné i extravagantné kúsky a neodolali tomu, aby si čo to zo súperkiných šatníkov aj nevyskúšali. Takto sa napríklad Zuzana Plačková obliekla do Evinho bavorského kroja a musela si podprsenku ešte poriadne vypchať, aby to na nej ako tak vyzeralo! Na nočnom stolíku Evy Mázikovej okrem jej najdrahšieho muža a psíka, svietila fotka s podpisom „milovanej Eve“ od krásavca Thomasa Puskailera. Zuzka neodolala ani na návšteve u Sisi Sklovskej a vyskúšala si snáď to najligotavejšie, čo v jej skrini našla. A hneď si to aj chcela požičať – priamo na červený koberec do amerického Hollywoodu.

Zuzana Plačková Foto: TV JOJ

Najmä pri Zuzke platí, menej je viac, uvidíme preto, ako si poradí s touto výzvou a či bude svietiť v neónových farbách kúsok od predvádzacieho móla, alebo zvolí decentný outfit hodný distingvovanej dámy. Kto ešte môže poriadne zamiešať karty, je diva Sisa, ktorá určite nenechá nič na náhodu a zvolí outfit kráľovnej. A hoci sa zdá, že je všetko jasné, posledné slovo majú stylisti. Okrem toho, že poradia, čo je vhodné a čo nie na túto príležitosť, určite nás pobavia aj komentármi. Diváci majú jedinečnú možnosť nazrieť do šatníkov týchto štyroch celebrít a zistiť, či medzi nimi zavládne rivalita a ohováranie, alebo sa nakoniec dňa všetky spolu vyberú na žúrku.

Premiéra v piatok na JOJke o 21:40.

Komentáre