Štýl

Najkrajší muž planéty Peter Menky ukázal svoje „božské“ telo

"Radosť pre ženské oči nebol len Model of the World Peter Menky, ale aj 5. Najkrajší muž sveta 2012 Ján Haraslín či Muž roka 2010 Roman Lang. "

Webmagazin.sk, 21. júna 2013 14:00
Módna šou a otvorenie značkového butiku v Banskej Bystrici. ZDROJ: High Society Foto: High Society
Banská Bystrica sa v sobotu zmenila na miesto luxusu, módy a rýchlych áut. V srdci Slovenska si dali zraz milionári z celej Európy na svojich autách, z ktorých každé z nich skrývalo pod kapotou minimálne 500 koní. Dôvodom bolo otvorenie prvého obchodu so športovo-elegantnou módou istého módneho domu na Slovensku.

Súčasťou tejto udalosti bola aj módna šou s charitatívnym podtónom High Society Open Store Fashion Show, kde sa dražilo 6-litrové šampanské, vďaka čomu bola podporená Detská Fakultná nemocnica v Banskej Bystrici sumou 2.100 €.

Pozrite si celú fotogalériu z módnej šou:


Na móle aj Peter Menky


Luxusná športová elegancia a rýchle a drahé autá patria neodmysliteľne k sebe. Práve automobily, ktoré do Banskej Bystrice dorazili, lemovali mólo, na ktorom švajčiarsku módu predvádzali aj Model of the World Peter Menky, 5. Najkrajší muž sveta 2012 Ján Haraslín či Muž roka 2010 Roman Lang.

Najväčší „rozruch“, najmä medzi dámami, spôsobil Peter Menky, ktorý počas predvádzania plavkovej kolekcie ukázal svoje dokonale vypracované telo. A práve on tiež pomáhal pri dražbe luxusného 6-litrového šampanského, ktorého výťažok putoval priamo do rúk zástupcom Detskej Fakultnej nemocnice.

Módna šou a otvorenie značkového butiku v Banskej Bystrici. ZDROJ: High Society Foto: High Society

Nela Pocisková zaspievala dražiteľovi šampanského


Hodinu a pol trvajúcu High Society Open Store Fashion Show si nenechal ujsť ani primátor Banskej Bystrice Peter Gogola, ktorý aj slávnostne prestrihol pásku na novootvorenom obchode, bývalá druhá najkrajšia žena Európy Tatiana Krčméryová – Penevová, fotograf Mário Gotti, bývalý hokejista Vladimír Országh, módna návrhárka Sissy Engel z Monte Carla a mnohé ďalšie známe osobnosti. V rámci šou vystúpila aj Nela Pocisková. Tá venovala jednu svoju pesničku úspešnému dražiteľovi šampanského, ktorý sumou 2.100 € podporil choré deti.

Módna šou a otvorenie značkového butiku v Banskej Bystrici. ZDROJ: High Society Foto: High Society
Módne značky zastúpené na módnej prehliadke High Society Open Store Fashion Show: Jet Set Swiss, Polo 1899, GAS, Kelly, Val D´Azur – plážové oblečenie.

Komentáre