Štýl

Prišlo leto, ukážte nohy!

"Tento rok sme na teplé dni čakali síce o trochu dlhšie, ale nakoniec sme sa dočkali."

, 2. mája 2013 14:00
Nová letná kolekcia značky Reserved. Foto: Reserved
Teploty vonku sa konečne zvyšujú, a tak môžete bez problémov odložiť teplé svetre či dlhé rifle a nahradiť ich niečím ľahším.

Sukne: Krátke aj dlhé


Či preferujete krátke alebo dlhé sukne, tú svoju si môžete vybrať u značky Reserved. Tá ponúka širokú škálu rôznych strihov a farieb. Nebojte sa ukázať svoje nohy, neschovávajte sa a zvýraznite svoje prednosti!

Sukne značky Reserved. Foto: Reserved

Outfit na večer


Značka Jennyfer ponúka vo svojej kolekcii kombináciu jednoduchých strihov, ale aj rôznych vzorov. Vyskúšajte ideálny outfit na večer – jednoduchá čierna sukňa s jemnou bielou blúzkou v kontraste s kabelkou s leopardími vzormi.

Kombinácie značky Jennyfer. Foto: Jennyfer

Kombinujte!


Tie správne kúsky oblečenia nájdete aj u značky Karen Millen. Či už zvolíte jemnú pastelovú sukňu v kombinácii s džínsovou bundou, čiernobielu sukňu v kontraste so žltým topom alebo jednoduchú bielu sukňu s bundou s metalickým efektom, nemáte čo pokaziť.

Kombinácie značky Karen Millen. Foto: Karen Millen
Ktorýkoľvek z týchto outfitov si vyberiete, budete zaručene štýlová. Pestrosť v rámci strihov aj farieb je tento rok naozaj veľká, preto nebude problém nájsť tú správnu sukňu do vášho šatníka.

Komentáre