Štýl

Už vieme, čo budeme nosiť ďalšiu sezónu!

"Najnovšie módne trendy, ktoré si bez problémov budeme môcť kúpiť aj u nás na Slovensku, odhalila módna prehliadka v Londýne."

Webmagazin.sk, 21. mája 2013 10:00
V Londýne predstavili trendy na jeseň a zimu 2013- Foto: TASR
Britská módna značka F&F predstavila na módnej prehliadke v Londýne svoju novú kolekciu na jeseň a zimu 2013. Hoci leto ešte len začína, nikdy nie je na škodu myslieť trochu dopredu. Pozrite sa, čo budeme nosiť nasledujúcu sezónu, aby ste vedeli, čo máte potom hľadať v obchodoch, keď príde ten správny čas.

Módna prehliadka na vysokej úrovni


Módna značka predstavila svoju kolekciu na svetovej úrovni. Prehliadka bola priamo na nádvorí legendárneho paláca Somerset House, ktorý je okrem iného aj domovom londýnskeho fashion weeku.

Dámske aj pánske kolekcie si prišlo pozrieť celkom 600 hostí, medzi ktorými nechýbali viaceré britské osobnosti, rovnako ako medzinárodní módni redaktori, novinári i stylisti. Všetci mali možnosť zhliadnuť trendy tohtoročnej jesene a zimy.

V Londýne predstavili trendy na jeseň a zimu 2013- Foto: TASR
Účasť na samotnej akcii si nenechali ujsť ani osobnosti britského spoločenského života a niekoľko medzinárodne známych celebrít ako herečka Laura Carmichael, modelky a charitatívne aktivistky Petra Němcová a Tereza Maxová, herečka a moderátorka Denise Van Outen, speváčky Sarah Hardingová (Girls Aloud), Heidi Range (Sugababes) a R&B speváčka Alexandra Burke. Herečka Freema Agyeman, modelky Jade Parfitt, Jasmine Guinness, Jodie Kidd a MTV moderátorka Lilah Parsons taktiež sledovali predstavenie novej kolekcie spoločne s novinármi a ďalšími VIP hosťami z prvej rady.

V Londýne predstavili trendy na jeseň a zimu 2013- Foto: TASR

Hviezdy módnej prehliadky


Prehliadku otvorili dve hviezdy svetového modelingu – John Kortajarena a Ruby Aldridge. John K. je medzinárodne úspešný model a víťaz viacerých ankiet o najkrajšieho muža planéty, ktorý bol tvárou niekoľkých kampaní Toma Forda a zároveň súčasťou jeho režijného debutu „A SINGLE MAN“.Ruby Aldridge, mladšia sestra svetoznámeho módneho fotografa Milesa Aldridgea, hviezda titulných strán amerického vydania časopisu Vogue a Harper‘s Bazaar má na svojom konte nespočetné množstvo módnych editoriálov, kampaní a prehliadok pre najznámejšie značky súčasnosti.

Trendy jesene a zimy


Pätnásťminútová šou ponúkla trendové inšpirácie zo svetových mól, ktoré budú k dispozícii na jeseň 2013. O atraktívne kombinácie sa postaral známy newyorský stylista Luis Rodriguez, ktorý sa venuje aj tvorbe editoriálov pre svetové módne magazíny a kampaní popredných značiek.

Pozrite si video z módnej prehliadky:

Komentáre