Štýl

Vieme, čo vám nesmie chýbať v šatníku toto leto

"Leto je už v plnom prúde, a preto sme si pre vás pripravili tipy, vďaka ktorým budete počas tejto sezóny trendy."

Veronika Rosputinská, 9. júla 2013 10:00
Karen Millen Foto: Karen Millen

Maxi


Túto sezónu sú horúcim trendom práve dlhé šaty a sukne. Ak ešte svoje maxi stále nemáte, skúste obehať prvé výpredaje a ulovte si jedny pre seba. Sú pohodlné, krásne a veľmi praktické, napríklad do veterného dňa alebo na chladnejšie letné večery.

Karen Millen Foto: Karen Millen
Hodia sa každej postave, vysoké ženy si k nim môžu pokojne obuť pohodlné topánky bez podpätkov, nižším dámam odporúčame kombinovať ich skôr s topánkami na podpätkoch alebo vyššej platforme.

Transparentná blúzka


Ako stvorené na horúce letné dni sú aj blúzky z jemných materiálov, ktoré sú nielen krásne a trendy, ale využiteľné na mnoho spôsobov. Dajú sa nosiť elegantne, romanticky aj sexy, závisí od toho, ako ich skombinujete so zvyškom outfitu. Dostupné sú v najrôznejších strihoch a farbách, jednoduché aj extravagantné, a je len na vás, akú si vyberiete.

Jennyfer Foto: Jennyfer
V prípade transparentných blúzok hrá kľúčovú úlohu spodné prádlo, keďže jemne presvitajú. Pod biele a svetlé voľte hladkú podprsenku v telovej farbe, pod tmavé zas čiernu podprsenku. Čipku a výrazné farby môžete s transparentnou blúzkou vyskúšať tiež, dobre však zvážte, kam sa chystáte, pretože táto kombinácia pôsobí extravagantne až provokujúco.

Niečo neónové


Neónové farby sa objavili už minulú sezónu a obľúbenými sú aj tento rok. Nosiť ich však treba veľmi opatrne, pretože hranica medzi štýlovým a prekombinovaným až smiešnym outfitom je v tomto prípade veľmi tenká.

Ann Christine Foto: Ann Christine
Nič nepokazíte, keď si k bielym šatám zoberiete opasok s výraznou farbou, k nemu doladíte detail na kabelke alebo topánkach. Nikdy nekombinujte veľa neónových farieb do jedného celku.

Niečo z džínsoviny


Džínsovina patrí medzi najuniverzálnejšie materiály a je dlhodobo obľúbená u žien aj mužov. Vracia sa v každej sezóne a jej výrazným benefitom je mnohotvárnosť. S dávkou kreativity z nej vytvoríte štýlový športový aj elegantný outfit.

F&F Foto: F&F
Z džínsoviny túto sezónu letia najmä krátke nohavice, nosia sa jednoduché jednofarebné, ale najmä kúsky s rôznymi potlačami a aplikáciami. Nič nepokazíte ani džínsovou sukňou či šatami, nájdete dokonca aj džínsové maxi sukne a šaty. Klasikou ostáva aj džínsová bunda alebo vesta.

Komentáre