Štýl

Kultúrne leto v Trenčíne ponúkne hudobný piknik aj detské divadlo

"Divadlo neDivadlo sa v nedeľu popoludní v Átriu pod Mestskou vežou postará o dokonalú zábavu detí s ich predstavením Cestoviny s vajcom."

TASR, 14. júla 2023 10:45
Pohľad na Trenčiansky hrad, archívne foto. Foto: TASR - Radovan Stoklasa
Piatkovým (14. 7.) Hudobným piknikom a nedeľným (16. 7.) detským divadielkom a koncertom bude pokračovať Kultúrne leto v Trenčíne. Vstup na všetky podujatia je bezplatný. Informovala o tom hovorkyňa mesta Erika Ságová.

V Átriu pod Mestskou vežou bude v piatok od 19.00 h hrať a spievať dvojica Mila Medvedovska a Daniel Špiner. Mila je ukrajinská speváčka, ktorú vojna vyhnala z Dnipra. Útočisko našla v Bratislave. Po príchode na Slovensko sa jej podarilo nadviazať spoluprácu so slovenskými umelcami a od apríla 2022 tvorí duo s klaviristom a skladateľom Danielom Špinerom.

Divadlo neDivadlo sa v nedeľu popoludní v Átriu pod Mestskou vežou postará o dokonalú zábavu detí s ich predstavením Cestoviny s vajcom. Pódium na Mierovom námestí bude podvečer patriť mladej česko-slovenskej poprockovej skupine Instinct, ktorá bola napríklad aj predskokankou Elánu počas ich turné.

Komentáre