Štýl

Kate Middleton, módna ikona budúcich mamičiek

"Krásna vojvodkyňa z Cambridge a s ňou celá Británia nedočkavo očakávajú príchod jej prvého dieťaťa na svet. Pozrite sa s nami, ako sa s tehotenskou módou pasovala počas mesiacov tehotenstva."

Veronika Rosputinská, 15. júla 2013 10:00
Princ William prišiel po svoju Kate do nemocnice po komplikáciách v prvých mesiacoch tehotentva. Foto: TASR/AP Photo
Kate Middleton patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Existuje dokonca aj blog, ktorý ženám pomáha kopírovať jej štýl. Kate Middleton Style je plný fotografií jej outfitov, z ktorých sme pre vás vybrali to najlepšie z tehotenskej módy.

Titul módnej ikony Kate nestratila ani počas tehotenstva. Hoci prvé mesiace skrývala bruško pod klasickými, voľnejšie strihanými šatami, neskôr siahla aj po tehotenskej móde.

Katemiddletonstyle.org Foto: Katemiddletonstyle.org
Na každej spoločenskej akcii, kde sa vojvodkyňa ukázala, fotografi striehli, aby zachytili jej zväčšujúce sa bruško. Kate však tehotenské kilogramy naberala veľmi pomaly, a tak ešte v piatom mesiaci tehotenstva bolo jej bruško sotva vidieť.

Bez opaskov


Na mnohých spoločenských akciách sa často objavovala v šatách a kabátoch, ktoré nosila aj pred tehotenstvom. Predtým si ich v páse zvykla stiahnuť opaskom, ktorý potom jednoducho nechala doma a tehotenský ouftfit bol na svete.

Katemiddletonstyle.org Foto: Katemiddletonstyle.org
Takto sme ju mohli vidieť napríklad na Cheltenham Festival v hnedom kabáte, ktorý na sebe mala už pred pár rokmi. V podobnom duchu poňala aj svoj outfit na Deň svätého Patrika, keď si obliekla zelený kabát z minulej sezóny.

Keď sa Kate začalo bruško pod oblečením výraznejšie črtať, siahala najmä po šatách empírového strihu. To je pre budúce mamičky ideálna voľba, pretože tento strih je nielen pohodlný, ale najmä tehotnej žene pristane. Ideálne je, ak sú šaty zo splývavého a ľahkého materiálu.

Katemiddletonstyle.org Foto: Katemiddletonstyle.org
V bledomodrých šatách tohto strihu značky Emilia Wickstead sa Kate objavila prvýkrát na slávnostnej recepcii na počesť charitatívnej aktivity The Art Room v londýnskej National Portrait Gallery. Neskôr zažiarila v bielych šatách s čiernymi bodkami na oficiálnom otvorení nového štúdia Warner Bros.

Posledné verejné vystúpenia


Posledné spoločenské podujatia absolvovala tehotná Kate v júni. Do Westminsterského opátstva zavítala pri príležitosti 60. výročia korunovácie kráľovnej Alžbety v bledobroskyňovom kostýme od dizajnérky Jenny Packham.Medzi posledné povinnosti tehotnej Kate patrilo krstenie lode Royal Princess v prístave Portsmouth, kde zažiarila v outfite s dalmatínskym vzorom. Kate vo vysokom štádiu tehotenstva rozdávala na všetky strany úsmevy, a práve to bolo čerešničkou na torte všetkých jej outfitov.

Komentáre