Štýl

Z Beyoncé je módna návrhárka, inšpirujte sa

"Obľúbenú speváčku Beyoncé obdivuje pre jej štýl nejedna žena. Po tom, čo svoju tvár prepožičala známej módnej značke, sa rozhodla zapracovať aj na tej vlastnej."

Veronika Rosputinská, 14. júna 2013 10:00
Plavky od Beyoncé nájdete v sieti H&M. Foto: H&M
Spevácka diva je na celom svete obdivovaná pre vyberaný vkus a právom sa o nej hovorí ako o ikone doby. Charakterizuje ju predovšetkým glamour style, čo samozrejme k žene, ako je ona, patrí. Tento štýl je krásne ženský, podčiarkuje každú krivku, zároveň je aj elegantný, no nebráni sa ani ľahkej provokácii.

Pod menom babičky


A presne taká je aj jej značka House of Deréon, inšpirovaná troma generáciami žien, a to samotnou speváčkou, jej mamou Tinou Knowles a starou mamou Agnèz Deréon. A práve meno starej mamy si speváčka zvolila pre pomenovanie svojej módnej značky.

Speváčka sa do svojej kolekcie úplne vložila, čo vidieť na materiáloch, farbách aj strihoch. Dominujú v nej rôzne šaty a topy, najčastejšie využíva zlatú, čiernu a červenú farbu.

Modely z dielne House of Deréon Foto: House of Deréon
V kolekcii nechýbajú aktuálne trendy ako asymetrické strihy, dlhé sukne a šaty, transparentné materiály, veľa lesku, trblietok a výrazných detailov.

Beyoncé je dostupná


Okrem vlastnej módnej značky sa Beyoncé objavila aj v kampani značky H&M, ktorá je bežne dostupná aj na Slovensku. Stala sa tvárou kolekcie bikín na leto 2013, ktoré sú typické žiarivými farbami, ale aj retro strihmi.Myšlienkou kampane má byť fakt, že každá žena má viac tvárí a môže byť súčasne silná aj citlivá, sexy, zmyselná, koketná, zábavná a zároveň aj starostlivá matka.

Kampaň sa fotila v zime na Bahamách a Beyoncé okrem pózovania fotografom prepožičala do reklamy aj svoju pieseň Standing on the Sun. Ako sa sama vyjadrila, rola modelky ju bavila a kolekcia inšpirovaná ženskými emóciami sa jej veľmi páči. „Cítila som sa, ako by som natáčala video, a nie reklamu,“ prezradila Beyoncé.
Kolekcia plaviek je dostupná od mája v predajniach a na internete, kde nájdete aj jej vlastnú značku House of Deréon.

Komentáre