Štýl

Zoznámte sa s Alonsom! Toto dieťa je nová módna ikona

"Iba päťročný Mexičan Alonso Mateo dostáva na kolená celý módny svet. Jeho fotografie na Instagrame si prezerajú tisíce ľudí a obdivujú jeho dokonalý styling."

Veronika Rosputinská, 2. júla 2013 10:00
Iba päťročný Mexičan Alonso Mateo dostáva na kolená celý módny svet. Jeho fotografie na Instagrame si prezerajú tisíce ľudí a obdivujú jeho dokonalý styling. Foto: Facebook Fan Page Alonsa Matea
Dior, Gucci, Chanel, Dolce, to sú pravdepodobne slová, ktoré potenciálny model vyslovil skôr ako povestné „mama“. Tá je mimochodom stylistka na voľnej nohe a otec finančný žralok. Ideálne spojenie pre štart modelingovej kariéry.

Alonso Mateo je pravdepodobne najštýlovejším dieťaťom v súčasnosti a rastie v ňom veľká konkurencia všetkým celebritným potomkom. Fotografom pózuje ako ostrieľaný profesionál, nechýbajú zasnené pohľady do diaľky, ruky frajersky zastrčené vo vreckách, široké úsmevy ani bláznivé grimasy.

Nesplnený sen?


Ktovie, či je za všetkým skutočne samotný Mateo, alebo skôr jeho ambiciózna mamička. Tá v rozhovore pre módny blog Joy Loves Fashion povedala, že za svojím zovňajškom stojí Mateo prevažne sám a iba niekedy ho postrčí správnym smerom. Ktovie, aké silné postrčenie mala na mysli.

Iba päťročný Mexičan Alonso Mateo dostáva na kolená celý módny svet. Jeho fotografie na Instagrame si prezerajú tisíce ľudí a obdivujú jeho dokonalý styling. Foto: Facebook Fan Page Alonsa Matea
Na spoločných fotkách pôsobia ako zohratá dvojica. Mateo, s preňho typickými sakami a slnečnými okuliarmi alá pilot, a elegantná mama Luisa Fernanda Espinosa. Obaja milujú luxusnú módu, Gucci, Dior, Tom Ford, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana či Stella McCartney, to sú mená, ktoré v šatníkoch tejto rodiny nesmú chýbať.

Obdiv aj kritika


Názory na tento detský zjav, na niektorých záberoch vyzerajúci ako mladšia verzia Justina Biebera, sú rôzne. Mnohí sú jeho vizážou nadšení, ale veľa ľudí mamičku kritizuje, že z chlapca vychová materialistu, ktorý si nebude vedieť nič vážiť.Luisa ale nevidí nič zlé na tom, že synovi kúpi drahé značkové topánky, ktoré sa mu páčia, keď si to môže dovoliť. Zdôrazňuje, že Mateo je stále zdvorilý, slušný a drží sa pri zemi. Ktovie, ako dlho mu to vydrží.

Komentáre