Hudba a film

Chyby

"Najnovší film režiséra Jana Prušinovského je vzťahovou romancou o chybách, ktoré robí každý z nás a ktoré nás dokážu dobehnúť."

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 13. septembra 2021 17:25
CHYBY Foto: Forum Film
Ema (Pavla Gajdošíková) je energická dvadsaťpäťročná predavačka v supermarkete v malom meste. Tomáš (Ján Jankovský) je tridsaťročný pokrývač z neďalekej dedine. Jedna noc, od ktorej ani jeden z nich nič zásadné nečakal, rýchlo prerastie do vzťahu, lásky a spoločného bývania. Ema sa rozhodne Tomášovi zveriť so všetkým, čo v živote prežila. Toho to ale nezaujíma, pretože obaja podľa neho majú žiť len teraz a tu. Náhodné stretnutie s minulosťou však nečakane odštartuje sériu udalostí, ktorá obráti životy tejto dvojice naruby. Najnovší film režiséra Jana Prušinovského (Okresný prebor, MOST !, Kobry a Užovky) je vzťahovou romancou o chybách, ktoré robí každý z nás, a o ich odpúšťaní.

Chyby
Premiéra 16.9.2021
Žáner: romanca
Réžia: Jan Prušinovský
Scenár: Roman Vojkůvka
Hrajú: Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Jan Kolařík, Ivo Gogál, Eva Hacurová, Marta Dancingerová, Kryštof Rímský, Monika Načeva, Karolina Frýdecká, Michaela Petřeková, Slávek Bílský, Vít Roleček, Martin Dusbaba a další
Rok výroby: 2021
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovenská republika
Dĺžka: 99 min
Jazyková verzia: originálne znenie
Filmové kópie: 2D DCP
Odporúčaná prístupnosť: od 15 rokov
Producenti: Offside Men, PubRes, Česká televize


Komentáre