Hudba a film

Adam Mišík a Sima spojili sily na chytľavej tanečnej skladbe Bez tebe

"Celý príbeh podčiarkuje farebná undergroundová snímka z dielne Ondřeja Silného, ktorý má na svedomí napríklad klip k poslednému singlu Nezapomenout. "

TASR, 16. augusta 2023 15:09
Český spevák a herec Adam Mišík. Foto: TASR/Pavol Zachar
Bratislava 16. augusta (TASR) - Nezameniteľný feeling Adama Mišíka a tanečné rytmy populárnej slovenskej speváčky Simy, to je nový česko-slovenský duet Bez tebe, ktorý vznikol na diaľku a rozpráva o láske, ktorá si vždy nájde cestu, a to v ten najprekvapivejší okamih. TASR informoval PR manažér Tomáš Karpel.

"Dlho som mal chuť spraviť duet so speváčkou, ale v Česku a na Slovensku je ich momentálne málo. Simu som si pamätal, ale nikdy sme nemali možnosť sa stretnúť. Keď vzniklo demo Bez tebe, tak som si povedal, že to k nej musím dostať. A podarilo sa," hovorí Mišík o počiatkoch singlu.

Vzhľadom na vyťaženosť oboch interpretov prebiehala spolupráca na diaľku. "Pôvodne to nemala byť vyložene vzťahová pieseň, ale v tomto spojení by to bola škoda, tak sme to prekopali," dodáva Adam s tým, že o produkciu sa opäť postaral jeho dlhoročný spolupracovník a kamarát Enthic.

"Táto skladba je z môjho uhla pohľadu o tom, ako si dvaja ľudia dlho nechceli pripustiť, že je v ich vzťahu viac, ako si mysleli. Je to o tom, ako sa aj napriek snahe nezamilovať sa zamotali do niečoho, čo už nevedia ovládať," približuje význam textu Sima a dodáva, že sa nechala inšpirovať začiatkom vzťahu s jej súčasným priateľom. "Je to o tom, ako sa dvaja ľudia prestanú stretávať, pretože začnú mať pocit, že ich kamarátsky vzťah je ohrozený. No časom si aj tak musia priznať, že to nezvládli, a že skutočná láska si cestu vždy nájde," uzatvára svoje rozprávanie speváčka.

Celý príbeh podčiarkuje farebná undergroundová snímka z dielne Ondřeja Silného, ktorý má na svedomí napríklad klip k poslednému singlu Nezapomenout. Tentoraz nás režisér berie na divokú párty do štýlového brnianskeho baru.

Komentáre