Hudba a film

Adam Ďurica vydáva nový singel Pravdupovediac

"Hoci naplánované veľké koncerty so symfonickým orchestrom sa museli presunúť na budúci rok, s novou hudobnou tvorbou Adam Ďurica neprestáva."

TASR/Webmagazin.sk, 15. októbra 2020 12:36
Foto: Laco Rychtárik

Adam Ďurica pokračuje vo svojej hudobnej etape i napriek tomu, že naplánované veľké koncerty so symfonickým orchestrom sa museli presunúť na budúci rok „Už na jar sme vedeli, že tento rok to nestihneme. Všetko nacvičiť a naskúšať je náročný proces, a preto sme to posunuli“ konštatuje Adam. „Ale nechcel som zas, aby ostalo ticho. Na jar sme s Lacom Rychtárikom urobili singel VLCI, cez leto sme spolu zahrali tých zopár koncertov v rámci možností, a teraz sme tu s novým singlom PRAVDUPOVEDIAC. Keď som hovoril, že VLCI sú začiatkom mojej novej hudobnej etapy, tak toto je jej pokračovanie“ dodáva.

Nakrúcanie videoklipu sprevádzali smola i veľké zanietenie, vďaka ktorému nakoniec vznikol. "Video sme nakrúcali s Lacom. Hneď na začiatku natáčania sme utopili práve zakúpený dron aj s kamerou. Mali sme s ním veľké plány, hneď ráno pri prvých skúšobných záberoch sa vybil a spadol priamo do jazera. Začali sme celkom neúspešne ale neodradilo nás to a išli sme si za svojím. Hlavne teda Laco lebo dron bol jeho :-) Aj vďaka jeho neoblomnosti sa nám podarilo, napriek nezdarnému začiatku natočiť skvelý klip“.
Foto: Laco Rychtárik

Hlavnú úlohu hrá vo videoklipe okrem speváka aj starý Rolls Roys s volantom na pravej strane, ktorý režisér klipu Laco Rychtárik objavil a zapožičal v jednom slovenskom autobazáre.

Skladba je vyznaním i poďakovaním sa muža, ktorý vie, že vo vzťahu viac dostáva, ako je momentálne schopný dať. "Niekedy ti všetko raz vrátim, no ale pravdu povediac, dovtedy vezmem si od teba viac," spieva sa v texte, ktorého autorom je Vlado Krausz.





Komentáre