Cestovanie

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne aj v tomto roku

"Ruský dopravca prevádzkuje v zimnom letovom poriadku, ktorý je platný od konca októbra 2019 do konca marca 2020, lety z Bratislavy na letisko Moskva-Vnukovo každý deň."

TASR, 1. februára 2020 9:00
Ohňostroj nad katedrálou Vasilija Blaženého v Moskve. Archívne foto. Foto: TASR/AP
Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave sa bude do Moskvy lietať denne aj v roku 2020. Letecká spoločnosť Pobeda plánuje lietať medzi týmito mestami sedemkrát týždenne a v letnom období päťkrát za týždeň. Informovala o tom hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Ruský dopravca prevádzkuje v zimnom letovom poriadku, ktorý je platný od konca októbra 2019 do konca marca 2020, lety z Bratislavy na letisko Moskva-Vnukovo každý deň. Pobeda najnovšie nasadila do rezervačného systému aj lety počas letného letového poriadku 2020. Ten je platný od konca marca 2020 do konca októbra 2020. Z Letiska M. R. Štefánika bude lietať do Moskvy aj naďalej s dennou frekvenciou a v letnom období od júna do polovice septembra zabezpečí päť letov týždenne.

V období uzávery bratislavského letiska z dôvodu rekonštrukcie križovatky vzletovo-pristávacích dráh na prelome apríla a mája sa lety neuskutočnia. Moskva je popri letoch do Londýna, Dublinu či Kyjeva jednou z najvyužívanejších destinácií s odletom z Bratislavy.

Komentáre