Biznis

Stačí vám iba 20 eur

"Stavebné sporenie je teraz len za 20 eur. Neveríte? Čítajte ďalej a presvedčíme vás. V Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., to ide."

PSS - OTS, 23. septembra 2012 6:00
V Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vám stačí 20 eur. Foto: PSS
Aj vám sa určite stáva, že siahnete do vrecka a nájdete tam iba zopár drobných. Bankovky nám obyčajne vo vreckách nerastú, čo je veľká škoda. Keby to tak bolo, nepoznali by sme žiadne obmedzenia, mohli by sme si všetko dovoliť. Ak si presne takýto život bez obmedzení predstavujete, máte aj inú možnosť ako peniaze rastúce vo vrecku. Môžu vám rásť v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s.

Vaše peniaze sa môžu výhodne zhodnotiť so stavebným sporením v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s. Na začiatok potrebujete len jednu jedinú bankovku, a tou je 20-eurová bankovka. Najstaršia stavebná sporiteľňa ponúka úplne novú alternatívu, pri ktorej ušetríte.

Znížil sa poplatok


Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení bol predtým 0,9 % z cieľovej sumy. To znamená, že ak by ste chceli našetriť na trojizbový byt v Bratislave, za uzatvorenie zmluvy by ste zaplatili približne 900 eur. Teraz však za uzatvorenie zmluvy zaplatíte len 20 eur. Ušetríte desiatky až stovky eur.

Ak by ste uzavreli napríklad zmluvu na 15 000 eur, ušetríte až 115 eur. A to sa tiež oplatí.

Poplatok 20 eur nie je všetko


Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.., má aj čosi viac. Veď napokon, už 20 rokov je vašim spoľahlivým partnerom. Úroky sú garantované počas celej doby sporenia, rovnako ako výhodné zhodnotenie vložených peňazí, nárok na štátnu prémiu a v neposlednom rade po splnení podmienok nárok na výhodný stavebný úver. A ten má tiež nemenné úroky počas celej doby splácania. Do 40 000 eur ho dokonca dostanete bez záložného objektu či skúmania príjmu.

Ak potrebujete peniaze hneď...


...máme niečo aj pre vás. Medziúvery sú možnosťou, pri ktorej nemusíte čakať na stavebný úver. Opravy v byte či v rodinnom dome treba takmer vždy. Úver získate v PSS, a. s., aj bez počiatočného vkladu a predchádzajúceho sporenia. V našej ponuke nechýba ani následný úver. Platí pri ňom zvýhodnená ročná úroková sadzba. Môže byť váš, ak minimálne 12 mesiacov v PSS, a. s., sporíte či splácate úver, alebo splácate úver v inej banke.

Kliknite na www.pss.sk a dozviete sa viac.

Komentáre