Auto&Techno

HTC predstavilo nové telefóny so systémom Windows Phone 8

"Windows Phone 8X a 8S by HTC budú dostupné v priebehu novembra."

Tlačová správa, 23. septembra 2012 7:00
8S by HTC Foto: HTC
Spoločnosť HTC predstavila v New Yorku nové telefóny Windows Phone 8X a 8S by HTC. Predstavené modely zaujmú inovatívnym fotoaparátom, najnovšími technológiami, jedinečnou kvalitou zvuku a predovšetkým novým operačným systémom Windows Phone 8. Obidva telefóny budú dostupné v štyroch farebných variáciách.

„Uvedenie nových Windows Phone 8X a 8S by HTC je veľkým míľnikom pre obidve spoločnosti,“ uviedol Steve Ballmer, generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft. „Veľmi sa teším, že naše dlhoročné partnerstvo sa posunulo na vyššiu úroveň,“ dodal.

„Systém Windows Phone 8 nás inšpiroval k vytvoreniu nových telefónov, ktoré dávajú platforme dizajn a osobitosť, akú si zaslúžia,“ povedal Peter Chou, generálny riaditeľ spoločnosti HTC. „Windows Phone ukázal, že patrí medzi najlepšie mobilné ekosystémy a je schopný konkurovať všetkým ostatným svetovým platformám,“ dodal.
8S by HTC Foto: HTC

Robte krásne fotografie


Telefón Windows Phone 8X by HTC je vybavený predným širokouhlým 2.1 megapixelovým fotoaparátom so svetelnosťou f/2.0. Fotoaparát je schopný zachytiť až štyri tváre naraz a podporuje videozáznam vo vysokej kvalite 1080p. Zadný fotoaparát disponuje 8 megapixelami, svetelnosťou f/2.0. a objektívom 28 mm. Windows Phone 8X by HTC má 4,3 palcový Super LCD 2 displej s HD rozlíšením. Na ochranu pred poškodením je aplikované nové krycie sklo Gorilla Glass 2. Windows Phone 8S by HTC ponúka Super LCD displej s veľkosťou 4 palcov a krycie sklo Gorilla Glass.

Telefóny Windows Phone sú známe svojou farebnosťou, ktorú si používatelia môžu prispôsobiť. Zákazníci sa môžu tešiť na výber zo štyroch zaujímavých farebných variantov. Windows Phone 8X by HTC bude dostupný v modrej, čiernej, červenej a žltej farbe. Windows Phone 8S by HTC bude k dispozícii v čiernobielej, červenej, modrej a šedožltej farbe.

Autentická kvalita zvuku


Technológia vylepšenia zvuku Beats Audio je v telefónoch Windows Phone 8X a 8S by HTC integrovaná naprieč celým systémom. Používatelia, ktorí vlastnia slúchadlá Beats si môžu vychutnať plnohodnotný hudobný zážitok v celom rozsahu počuteľného zvukového pásma tak, ako autor skladbu zložil.

Dostupnosť


Novopredstavené modely Windows Phone 8X a 8S by HTC sa na trhu objavia v priebehu novembra tohto roka. Odporúčaná cena bude spresnená pred ich uvedením do predaja.

Komentáre