Štýl

Počuli ste už o trblietavej paste? Zoznámte sa s novým trendom

"Halloween nám už možno skončil, to však neznamená, že si už túto jeseň nemôžete dovoliť žiadnu párty."

Eva Frantová, 3. novembra 2016 14:00
Ilustračné foto Foto: instagram.com
Halloween nám už možno skončil, to však neznamená, že si už túto jeseň nemôžete dovoliť žiadnu párty. Možno na ňu nebudete môcť prísť oblečená ako Snehulienka či čarodejnica, zaujať sa však dá i inak. Vyskúšali ste už trblietavú pastu?Novinkou na trhu je tekutá trblietavá senzácia, ktorá z vás urobí kráľovnú večierkov hneď a zaraz. Glitrová pasta, ktorá sa vyrába vo všetkých odtieňoch, od sivej až po tmavočervenú, sa jednoducho nanáša na mejkap, je nezávadná a vydrží až dovtedy, kým ju odličovačom neodstránite.Jej kúzlo spočíva v tom, že na rozdiel od iných glitrov a trblietavých gélov nemá tendenciu lepiť sa na šaty a zanechávať špinavé stopy. Tie následne totiž nešli vyprať a vy ste sa mohli so svojimi obľúbenými kúskami oblečenia rozlúčiť.

Teraz však už môžete byť sexi a krásna naozaj bez starostí. Glitrová pasta totiž naozaj nepozná hraníc. Aplikujte si ju do kútikov očí či na pery, dovolené je naozaj všetko.

<b>ODPORÚČAME AJ:
Ste nespokojná so svojím výstrihom? Vytvorte si väčšie prsia
Revolúcia v aplikácii trblietavého laku: Poznáte aj vy tento trik?
VIDEO: Sexi spodná bielizeň nie je nič pre vás? Možno zmeníte názor
Tekvicová neletí len v Starbuckse, na jeseň si ju doprajte aj na hlave

KomentárePoužívaním stránok Webmagazin.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac