Autá

Vynovená luxusná terénna lahôdka Vynovená luxusná terénna lahôdka

Nový model Mercedes-AMG G 63 prináša najväčšiu zmenu v histórii Triedy G od Mercedes-AMG.

Vynovený symbol najvyššej  exkluzívnosti a individuality Vynovený symbol najvyššej exkluzívnosti a individuality

Luxusný Mercedes-Maybach Triedy S je teraz ešte ušľachtilejší.

Po štyroch rokoch prichádza technický aj dizajnérsky update Céčka Po štyroch rokoch prichádza technický aj dizajnérsky update Céčka

Po štyroch rokoch prichádza technický aj dizajnérsky update, ktorý posúva Mercedes-Benz Triedy C bližšie k jeho väčším bratom.

TV REPORTÁŽ: Luxusnú elektrickú limuzínu vyrobil už aj Volkswagen TV REPORTÁŽ: Luxusnú elektrickú limuzínu vyrobil už aj Volkswagen

Volkswagen chce prvé elektrické vozidlá typu ID uviesť na trh po roku 2020.

V Kalifornii povolili testy autonómnych áut bez záložného vodiča V Kalifornii povolili testy autonómnych áut bez záložného vodiča

Podľa nových smerníc bude autá bez šoféra počas testov na verejných cestách sledovať na diaľku operátor pripravený v prípade potreby prevziať kontrolu.

Cestujete na lyžovačku? Pripravte na ňu aj svoje auto Cestujete na lyžovačku? Pripravte na ňu aj svoje auto

Vodiči by si mali preveriť akumulátor, skontrolovať pneumatiky, ale aj brzdy.

Cestovateľské outdoorové štvorkolesové novinky Cestovateľské outdoorové štvorkolesové novinky

predstavujeme dve nové koncepcie obytných automobilov založených na nových pikapoch.

Luxusná jachta na kolesách, ktorú môžete porovnáť s Bentley Luxusná jachta na kolesách, ktorú môžete porovnáť s Bentley

Najväčší a najluxusnejší kabriolet je skôr asfaltovou jachtou než len otvorenou verziou grandiózneho kupé. A zoznam superlatívov je po aktuálnom facelifte ešte dlhší...

S týmto autom si užijete priestorový luxus S týmto autom si užijete priestorový luxus

Luxusný štýl interiéru určujú také výrazne viditeľné a hmatateľné prvky, akými sú ušľachtilá kombinácia farieb porcelánová/hnedá espresso, dostupná len v rámci tejto edície.

Toto je AUTO roka 2018 Toto je AUTO roka 2018

Anketa Auto roka v SR používa rovnaké parametre hodnotenia ako európska anketa Car of the Year, ktorá má už 60-ročnú tradíciu.

Na Ženevskom autosalóne predstavili pneumatiku, ktorá čistí vzduch Na Ženevskom autosalóne predstavili pneumatiku, ktorá čistí vzduch

Pneumatika Oxygene je naplnená živým machom, ktorý inhaluje oxid uhličitý zo vzduchu a uvoľňuje kyslík prostredníctvom fotosyntézy.

Elektrický transportér Vito Elektrický transportér Vito

Elektrifikácia vozového parku využívaného na komerčné účely nie je samoúčelná, ale v otázkach hospodárnosti sa riadi rovnakými zákonitosťami ako prevádzka vozidiel s klasickým pohonom.

Nové štandardy vo svete kompaktných áut Nové štandardy vo svete kompaktných áut

Bez preháňania možno označiť ako malé umelecké dielo spôsob, akým sa dizajnérom podarilo zapracovať veľký hranatý tablet s dvojicou displejov s uhlopriečkou 10,25 palca do elegantnej palubnej dosky.

Lietajúce vozidlo majú už aj v Holandsku Lietajúce vozidlo majú už aj v Holandsku

Holandská spoločnosť vyvíja svoj prototyp už desaťročie a na rozdiel od väčšiny rivalov vsadila na dizajn, ktorý pripomína hybrid motorky a športového auta.

Ikona, ktorá zostáva rovnako charizmatická, aj keď je lepšia Ikona, ktorá zostáva rovnako charizmatická, aj keď je lepšia

Toto osobitné luxusné terénne vozidlo s hranatou siluetou získalo v teréne ešte vyššiu výkonnosť a na ceste väčšiu agilitu.

 Inteligentná súhra interaktívnosti a inovatívnosti Inteligentná súhra interaktívnosti a inovatívnosti

Transportéry a vany divízie Mercedes-Benz Vans zažívajú revolučnú zmenu - z klasického výrobcu sa stáva poskytovateľ komplexných riešení v oblasti prepravy a mobility.

Parkovanie budúcnosti: Auto si samo nájde pridelené miesto Parkovanie budúcnosti: Auto si samo nájde pridelené miesto

Automatizované obsluhované parkovanie ušetrí nervy, čas a aj miesto: na rovnakej ploche parkoviska umiestni až o 20 percent väčší počet vozidiel.

Mestská autonómna mobilita: Auto, ktoré si vás príde vyzdvihnúť Mestská autonómna mobilita: Auto, ktoré si vás príde vyzdvihnúť

Doposiaľ najradikálnejšia koncepcia zdieľaného vozidla tak v sebe spája jednotlivé kompetenčné oblasti stratégie CASE - zosieťovanie, autonómne jazdenie, flexibilné používanie a elektrické pohony.

Kombinovaný premiant: Toto auto je ukážkou, ako jazdiť bez emisií Kombinovaný premiant: Toto auto je ukážkou, ako jazdiť bez emisií

Zoznámte sa s prvým elektrickým vozidlom na svete, poháňaným palivovými článkami a akumulátorom.

V tomto aute zažijete to, čo pretekár F1 Lewis Hamilton V tomto aute zažijete to, čo pretekár F1 Lewis Hamilton

Chcete sa priblížiť k pocitom, aké prežíva pretekár F1 Lewis Hamilton? Tak to si nesmiete nechať ujsť jazdu za volantom tohto unikátneho auta.

Používaním stránok Webmagazin.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac